SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

NBA 2K21 ne zaman çıkıyor? İşte NBA 2K21'in çıkış tarihi...

BASKETBOL - E-SPOR | 26.06.2020 17:51

NBA 2K21 ne zaman çıkıyor? İşte NBA 2K21'in çıkış tarihi belli oluyor. Basketbolseverlerin dört gözle beklediği oyun için son bilgiler anbean sizler için bu haberde güncelleniyor.

NBA 2K21 ne zaman çıkıyor? İşte NBA 2K21'in çıkış tarihi...

Basketbolseverlerin her yıl merakla beklediği oyun serisi olan NBA 2K’nın 2021 serisinin ne zaman çıkacağı merak konusu. Son gelişmeler ve oyuna dair en güncel bilgiler haberimizin içerisinde.

Her yıl büyük bir heyecanla beklediğimiz NBA’in en çok oynanan oyunu olan 2K serisi her geçen yıl yeni eklemelerle kendisini geliştiriyor. Bu yıl ise oyunun çıkış tarihi ve oyuna eklenecek yeni detaylar oyuncular tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

NBA 2K21 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Oyunun çıkış tarihine dair şu gün itibarıyla net bir tarih yok. Fakat geçtiğimiz yıllarda çıktığı tarihlere bakarak Eylül ayı içerisinde çıkmasını bekliyoruz. Oyun, bu yıl içerisinde çıkmasını beklediğimiz PS5 ve Xbox Series X konsollarında oynanabilecek.

OYUNUN FRAGMANINDA ZION WILLIAMSON YER ALDI

Oyunun PS5 konsolu için yayınlanan fragmanında NBA’in yeni yıldızlarından ZionWilliamson’ı görüyoruz.

NBA 2K21’İN KAPAĞINDA KİM YER ALACAK?

Serinin belki de en önemli merak konularından birisi de oyunun kapağında kimin yer alacağı. Oyunun PS5 için fragmanda Zion Williamson’ın yer alması kapakta da onun yer alabileceğini gösteriyor. Ayrıca Anthony Davis geçtiğimiz günlerde çektiği TikTok videosunda 30 Haziran-2 Temmuz arasını gösterdi.

Oyunun kapağında yer almasını beklediğimiz isimler ise şu şekilde:

Standart Sürüm: ZionWilliamson

Legend Sürüm: KobeBryant

Oyun kaç sürüm olacak ve fiyatları neler?

Oyunun 3 sürüm olarak gelmesini bekliyoruz. Bunlar Standart Sürüm, Dijital Deluxe Sürüm ve Legend Sürüm şeklinde olacak.

Oyunun fiyatları ise, Standart Sürüm 410 TL(60 Dolar), Dijital Deluxe Sürüm 515 TL(75 Dolar), Legend Sürüm 685 TL(100 Dolar) civarında olacak.

*Türk Lirası olarak ifade edilen fiyatlar güncel kura göre hesaplanmıştır.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya