SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Jahrein Ahmet Sonuç kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

E-SPOR | 07.01.2021 13:33

Ahmet Sonuç “Jahrein” kimdir? Ahmet Sonuç “Jahrein” kaç yaşında? Twitch Jahrein kimdir? Detaylar haberimizde…

Jahrein Ahmet Sonuç kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

AHMET JAHREIN SONUÇ KİMDİR? NERELİ? KAÇ YAŞINDA?

1988 İstanbul doğumlu olan Jahrein, Almanya’daki üniversite yıllarının ardından Polonya’ya yerleşmiş ve bir süre burada kalmıştı. Youtube yayıncılığının popüler olmaya başladığı dönemlerde önce Youtube’a ardından da Twitch’e içerik üretmeye başlayan Jahrein, bir süredir Twitch uygulamasının Türkiye’de en fazla izleyiciye ulaşan hesapları arasında bulunuyor.

AHMET “JAHREIN” SONUÇ NEREDE YAŞIYOR? EVLİ Mİ?

Ahmet “Jahrein” Sonuç, evlendikten sonra Antalya’ya yerleşerek eşiyle beraber yayın hayatına Türkiye’den devam ediyor.

Ahmet “Jahrein” Sonuç, Türkiye’de Twitch’de en çok sevilen yayıncılar arasında. Son zamanlarda Spotify üzerinden Reddit Zone adlı kanalda Podcast yayınları da yapan 32 yaşındaki yayıncı, çok yönlü olmasıyla biliniyor. Ahmet “Jahrein” Sonuç, Twitch yayınlarında da birçok farklı oyun birden oynaması ayrıca dikkat çekiyor.  

AHMET "JAHREIN" SONUÇ VE HAYVAN SEVGİSİ... 

Ayrıca hayvanseverliği de tanılan Ahmet "Jahrein" Sonuç, evinde 2 köpek beslemekte. Ünlü yayıncı sık sık barınaklara giderek hayvanlara yaptığı yardımlarla biliniyor. Ahmet "Jahrein" Sonuç, eşi Selin Sonuç ile beraber "Alfred" ve "Mira" adını verdikleri dostlarıyla beraber yaşamına Antalya'da devam ediyor. Bilindiği üzere Jahrein, kadim dostu 'Alfred'i Polonya'dan bir barınaktan sahip edinmişti. Ünlü yayıncının eşi Selin Sonuç da "Mira"yı bir barınaktan sahip edinmişti. 

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya