SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Alfa Romeo, cuma gününün tadını çıkardı

FORMULA 1 | 16.11.2019 15:07

Alfa Romeo, cuma gününün tadını çıkardı

Alfa Romeo, Interlagos'ta büyük problemler yaşamadan Cuma gününün tadını çıkardı.

İlk seansta yağan yağmura rağmen, takımın her iki pilotuda büyük bir olay yaşamadan günü tamamladı.

Takım sıralama turları ve yarış konusunda iyimser olması için sebepleri var. ilk seansın aksine ikinci seansta kuru pist üzerinde rekabetçi bir tempo gösterdiler. Sıcaklık değişikliklerine adapte olurlarsa, üçüncü çeyrekte Pazar günü yarışa daha iyi bir noktada başlamaları için savaşacaklar. 

KİMİ RÄİKKÖNEN (14./8.):

“Zorlu koşullara rağmen hafta sonu için olumlu bir başlangıç ​​oldu. Sadece antrenman seansı olsa bile günü ilk 10'da bitirmek harika. Elbette, bilançoda hala yapılacak işler var, ama deneyip gelişmeye  görmeye devam edeceğiz.  Sıralama her zaman olduğu gibi sıkı olacak, ancak savaşta olacağımızdan eminiz.”

ANTONIO GIOVINAZZI (15./13.):

“Bugün yaptığımız işten memnun olabileceğimizi düşünüyorum. Islak ve kuru zeminde iyi bir sınav verdik. Bu iyi bir deneyim oldu. Öğleden sonra çok sıkı geçti ve bunun önemli olduğunu düşünüyorum. Konsantrasyonumuzu korumamız ve her şeyi toplamamız gerekecek. Hedefimiz, her zaman olduğu gibi, 3. çeyrekte bir yer ve kesinlikle ulaşabileceğimizden eminim.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya