SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Alonso: '2021, dönmek için iyi bir fırsat olabilir'

FORMULA 1 | 06.09.2019 21:39

Alonso: '2021, dönmek için iyi bir fırsat olabilir'

Daha önce kariyerinde iki kez dünya şampiyonu olmuş olan ve 2018 yılında Formula 1'den ayrılan Fernando Alonso, geri dönebileceğinin sinyallerini verdi.

İtalya Grand Prix'sinde 2020'de Formula 1'de olup olmayacağı hakkında gelen soruya, "İlk önce F1'den hariç tamamlamam gereken birkaç farklı şeyler var, Indy 500 ve diğer benzer bazı şeyler var onlar henüz bitmedi." cevabını verdi.

Bugünün Formula 1'inin farklı bir Formula 1 olabileceğine dikkat çeken İspanyol pilot, "2021’de gelecek yeni düzenlemeler, iyi fırsatlar çıkmasına yardımcı olabilir. Bugünün F1’inden farklı bir F1 olabilir.

Geçen yıl F1'den ayrılmamın nedenleri şu anda hâlâ mevcut, bir takım domine ediyor ve yarışlar hâlâ tahmin edilebilir, 2021’de bazı değişiklikler olacak ve belki de iyi fırsatlar olabilir.

Tek kötü olan takvim 22 yarış, durmaksızın yarış demek bu oldukça zorlu, bakalım neler olacağını göreceğiz, gittikçe yaşlanıyorum”
açıklamalarını yaptı." dedi ve sözlerini noktaladı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya