SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bottas çifti boşandı!

FORMULA 1 | 28.11.2019 16:52

Bottas çifti boşandı!

Valtteri Bottas, Abu Dabi Grand Prix’in başlamasından önce üç yıllık eşi olan Emilia Pikkarainen’le boşandığını açıkladı. Pilotun mesleki zorlukları nedeniyle ilişkinin sürdürülmesini imkânsız kıldığından çift, karşılıklı anlaşmaya vardı.

Valtteri ve Emilia, evliliklerinin sona erdiğini duyurmak için sosyal ağlardan ortak bir bildiri yayınladı:

Bottas, “Ne yazık ki Emilia ile evliliğimizin bittiğini bildirmek zorundayım. Yollarımız kariyerimin zorlukları ve hayatımızın mevcut durumu yüzünden ayrılıyor. Bunun bizim ve gelecekteki yaşamlarımız için de en iyisi olduğuna inanıyoruz. Dostça ayrılıyoruz."

“Bana verdiği tüm fedakârlıklar, uzun yıllar boyunca verdiği destek ve birlikte yaşadığımız tüm deneyimler için o'na her zaman minnettar olacağım.”

"Hem bize hem de bu konu için gizliliğimize saygı duyacağınıza inanıyorum" ifadelerini kullandı.”

Pilot ve profesyonel yüzücü olan çift, 2010 yılında tanıştı. 2015'te nişanlandıklarını ve ertesi yıl evlendiklerini açıklamışlardı. Ve şimdi bugün, üç yıldan uzun süren bir evliliğe son veriyorlar.

Formula 1 dünyasında kariyerinin önemli bir aşamasında olan Valtteri Bottas'ın boşanma kararı akıllara Formula 1 takviminin rekor sayı olan 22 sayı ile açıklanmasının ardından, Max Verstappen'in ifade ettiği, takvimin bu kadar yoğun olması Formula 1 personelinin her zaman evden uzakta daha fazla zaman geçirmesi anlamına geliyor. Bu durum Hollandalı pilota göre boşanmalar getirecek. Bottas'ın boşanma kararı Verstappen'in tahminlerinin ilk vakası olabilir.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya