SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

'Ferrari gerçekçi olmalı'

FORMULA 1 | 15.09.2019 12:23

'Ferrari gerçekçi olmalı'

Spa ve Monza'da art arda iki yarş kazanan Ferrari pilotu Charles Leclerc, tebbiri elden bırakmama derdinde... Monacolu pilot, takımını Singapur GP'si önünde gerçekçi olması gerektiği konusunda uyardı.

Leclerc, Ferrari'nin güçlü olması beklenen Spa-Francorchamps ve Monza'da zafer kazandı. Ancak 21 yaşındaki pilot, bir sonraki yarış olan Singapur'da baskın olmayı beklemiyor.

Marina Bay Street Circuit, geleneksel olarak düşük - orta hız virajlarıyla diğer güç paketleri için uygun bir pisttir ve Ferrari'nin SF90 ile bu sezonda maruz kaldığı bir zayıflıktır.

"Gerçekçi olmamız gerek. Spa ve Monza'nın aracımız için çok uygun bir yarış olacağını biliyorduk. Ancak önümüzdeki birkaç yarışın da aracımız için daha zor olacağını biliyoruz.

Dolayısıyla gerçekçi olmamız gerekiyor ve evet, kolay olmayacak. Özellikle Singapur. Beklediğimizden daha iyi olursak  orada mücadele etmeyi umuyoruz, bunun güzel bir sürpriz olacağını düşünüyorum. Haftasonu göreceğiz.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya