SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ferrari için sevgilisini terk etti

FORMULA 1 | 02.10.2019 11:32

1 Formula 1’in yükselen yıldızlarından biri olan Ferrari pilotu Charles Leclerc kariyeri için çok tartışılacak bir adım attı.

Formula 1’in yükselen yıldızlarından biri olan Ferrari pilotu Charles Leclerc kariyeri için çok tartışılacak bir adım attı.

2 Alt kategorilerde gösterdiği performansla geçen yıl Formula 1’e transfer olan Leclerc bu yıl Sebastian Vettel’in partneri olarak Ferrari’ye katıldı.

Alt kategorilerde gösterdiği performansla geçen yıl Formula 1’e transfer olan Leclerc bu yıl Sebastian Vettel’in partneri olarak Ferrari’ye katıldı.

3 Ferrari ile ilk Grand Prix zaferini bu yıl Belçika’da yaşayan Monaco’lu pillot, İtalya’da da zirveye çıkmıştı.

Ferrari ile ilk Grand Prix zaferini bu yıl Belçika’da yaşayan Monaco’lu pillot, İtalya’da da zirveye çıkmıştı.

4 6 kez pole pozisyon kazanan, 9 kez de podyuma çıkma başarısı gösteren Charles Leclerc kariyerine odaklanmak için kız arkadaşıyla ayrılmayı bile göze aldı.

6 kez pole pozisyon kazanan, 9 kez de podyuma çıkma başarısı gösteren Charles Leclerc kariyerine odaklanmak için kız arkadaşıyla ayrılmayı bile göze aldı.

5 Monaco’lu pilotun kız arkadaşı Giada Gianni, 4 yıldır birlikte olduğu Leclerc'in kariyeri için kendisini terk ettiğini açıkladı.

Monaco’lu pilotun kız arkadaşı Giada Gianni, 4 yıldır birlikte olduğu Leclerc'in kariyeri için kendisini terk ettiğini açıkladı.

6 Giada Gianni, ayrılık kararıyla ilgili olarak "Charles, kendini sadece Ferrari'ye adamak istiyor" açıklamasını yaptı.

Giada Gianni, ayrılık kararıyla ilgili olarak "Charles, kendini sadece Ferrari'ye adamak istiyor" açıklamasını yaptı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya