SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Hamilton, Belçika GP'sinin ardından duygularını anlattı

FORMULA 1 | 03.09.2019 09:58

Hamilton, Belçika GP'sinin ardından duygularını anlattı

Formula 1'de Belçika 1 GP'si şüphesiz tüm sürücüler için sezonun en karmaşık olanıydı. Mercedes'in şampiyona lideri pilotu Lewis Hamilton, Anthoine Hubert'in Formula 2 yarışından bir gün önce ölümünden sonra olanlardan sonra herkesin yoluna devam etmesinin ne kadar zor olduğunu ifade etti:

‘HEPİMİZ ANTHOINE'Yİ AKLIMIZDA TUTMAK ZORUNDA KALDIK’

"Spor için iyi bir hafta sonu değildi. Zor bir gündü, yarışmak için buraya geldik, ama hepimiz Anthoine'i aklımızda tutmak zorunda kaldık."
Şampiyon pilot, olanlardan dolayı ne kadar üzgün olduğunu ve aklında Hubert ailesinin olduğunu söyledi.
“ Buraya gelmek gerçekten zor oldu. Çok iyi bir sürücüyü kaybettiğimize ve dünyanın devam ettiğine inanmak çok zor. Yarış devam ediyor, arabaya binmek ve işini yapmak zorundasın.”

'ANTRENMANDA KAZA YAPTIM, DUYDUĞUM TEZAHÜRATLAR ÇOK ZORDU' 
Hamilton, 'Instagram hikayelerinde' otomobil sürmenin tehlikesini hatırlattığı ve bazı taraftarların bunun farkında olmayışının üzücü olduğu bir açıklama yazmaya kendisini iten eden nedenleri şu sözlerle ifade etti: 
“Antrenman seansında bir kaza geçirdim ve bazı taraftarların çığlık attığını tezahürat ettiğini duydum oldukça zordu. Günün sonunda söylediklerime teşvik eden şey buydu.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya