SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İtalyan basını Sebastian Vettel'in dönüşünü

FORMULA 1 | 23.09.2019 13:09

İtalyan basını Sebastian Vettel'in dönüşünü
İtalyan basını Singapur'u Ferrari için yeni bir sezonun başlangıcı olarak görüyor ve Vettel'in geri dönüşünü kutluyorlar.
 
Ülke basını Sebastian Vettel'in yüzündeki gülümsemeyi tekrar gördüğüne sevindi.
İtalyanlar Alman pilotun kariyerini alkışlayarak Charles Leclerc'e bazı durumlarda pes etmenin de öğrenmenin bir parçası olduğunu hatırlatıtı.
 
İtalya'nın en önemli gazetelerinden bazıları:
 
Corriere della Sera : "Ferrari'nin özellikleri nedeniyle zor olacak bir pistte Singapur'da zafer kazandı. Bu son zaferin boyutları Vettel ve Ferrari için çok daha büyük değerlere sahip.”
 
"Leclerc, Vettel'e ne zaman yol vermesi gerektiğini anlamalı. Mattia Binotto için zaten varolan bir şampiyonu yönetmek zor olacak,
Leclerc için bu yarışta neyin doğru olduğunu ölçmesi açısından anlaşılabilir olduğundan eminiz. Eski kaptan galibiyete geri döndü: Leclerc de ikinci sırayı aldı. Kırmızı takımın lideri Mattia Binotto, Charles'ı sakinleştirmek için iyi sınav verdi. Sebastian Vettel hala 32 yaşında Alman pilot, hala Red Bull ile kazanılan dört dünya şampiyonluğuna sahip ve bunlar kesinlikle gökten düşmedi, şans eseri değil, onları doğuştan yetenekleri sayesinde kazandı, Ferrari’ye başarı hazinesi ile gelmesi bir hayaldi gerçek oldu.”
 
La Gazzetta dello Sport : "Başka bir dünya şampiyonluğu gerçekten başladı mı? Şimdi Soçi'ye gidiyoruz, teorik olarak Ferrari için iyi olmaması beklenen başka bir pist, ama dün Singapur'da gördüklerimizden sonra gerçekten böyle olacak mı? Yine Singapur'un kralı olan Seb'in gülümsemesini bu pistte beşinci zaferiyle tekrar gördük. Bugün belki Leclerc için değil ama Maranello için çok acı çektikten sonra bir peri masalı gibi geldi.”
 
Il Giornale : "Sebastian Vettel, birçok hatadan sonra özellikle Spa-Francorchamps ve Monza'da aldığı eleştiriler denizinden sonra sesini yükseltmek için geri döndü. Alman pilot sağlam, zarif ve iyi  bir yarış çıkardı."
 
La Stampa : "Sebastian Vettel bir kez daha gülümsemesini kazandı, Charles Leclerc bu sefer takım arkadaşına kaybetti. Kırmızı devrim.''
vettel italyaGÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya