SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Correa'da yeni komplikasyonlar yaşandı!

FORMULA 1 | 07.09.2019 15:38

Correa'da yeni komplikasyonlar yaşandı!

Formula 2'de son yaşananlar hala akıllardayken Juan Manuel Correa'dan gelen haberler de pek iyi değil... Geçtiğimiz hafta sonu Spa'da meydana gelen kazada; Anthoine Hubert'in yaşamını kaybetmesi, tüm yarış dünyasını yasa boğmuştu.

Kazada yaralanan pilotlardan Correa da bacakları ve omurgasından ağır yaralanmıştı. 20 yaşındaki pilotun ailesi, geçen hafta Belçika’daki kazadan bu yana iyileşme sürecinde olan pilotun "yeni komplikasyonlar" yaşadığını söyledi.

Correa, Belçika'da bir hastanedenin yoğun bakım ünitesinden bu haftanın başlarında Londra’da bir başka hastaneye transfer edildi. Genç pilotun ailesi, sağlık durumu hakkında "Londra'ya geldiğinde Juan Manuel'e 'Akut Solunum Yolu Yetersizliği' teşhisi konuldu.

Juan Manuel, şu anda solunum yaralanmaları konusunda uzmanlaşmış yoğun bakım ünitesinde. İlaçla uyutularak tedavisi devam ediyor. Juan Manuel kritik fakat kararlı durumda.

Oğlumuzun, her zaman olduğu gibi muazzam savaşçı yapısı ve gücü ile tamamen iyileşeceğinden ve bizi şaşırtacağından eminiz.
 
Şu anda, gizliliğimize ve özelimize saygı gösterilmesini rica ediyoruz. Bir aile olarak, Juan Manuel için kenetlenmeli %100 yanında olmamız gerekiyor.

Bu fırsatla Hubert’in ailesine kayıpları için başsağlığı diliyoruz. Kalplerimiz kırık onların yaşadığı acıyı ancak hayal edebiliriz" açıklamasını yaptı.

Aile, geçen haftaki kazadan bu yana aldıkları destek mesajları için de herkese teşekkür etti. "Oğlumuz adına herkesten aldığımız geçmiş olsun ve iyi dilek mesajlarına teşekkür etmek istiyoruz."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya