SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Hamilton, geçen seneki zaferini tekrarlamak istiyor

FORMULA 1 | 21.09.2019 12:31

Hamilton, geçen seneki zaferini tekrarlamak istiyor

Mercedes'in İngiliz pilotu Lewis Hamilton, dünkü antrenmanlardan sonra geçen yılki 'özel' sıralama turlarının bir tekrarını yaşamak istediğini söyledi. 2019 pilotlar şampiyonasında; lider pozisyonda olan Hamilton, günün en hızlı zaman turuyla (1:38.773) - Red Bull pilotu Max Verstappen'ini geçti.

Hamilton, aracında en iyisini hissettiğini ve 2018'deki sıralama turlarındakine benzer bir turu yeniden gerçekleştirmeyi umduğunu söyledi.

Hamilton, "Gerçekten mutluyum, bugün araçta sahip olduğumdan çok daha iyi hissettim. Umarım hafta sonu boyunca böyle devam eder. Kesinlikle iyileştirmemiz gereken bazı alanlarımız var, ki bu her zaman iyidir...

"İYİLEŞTİRMEMİZ GEREKEN ŞEYLER VAR"

Çünkü hiçbir şey mükemmel değildir. Mükemmeli bulmak için sadece bulmacanın parçalarını birleştirmeliyiz. Geçen sene sahip olduğumuz özel turu arıyorum...

Bence iyi bir başlangıç ​​yaptık ama yarın hepsini bir araya getireceğiz zor olacağına inanıyorum. Red Bull'un da çok hızlı olduğunu düşünüyorum. Mücadele için heyecanlıyım.

Açıkçası seanslarda hızlıydım ama arkamızda çok çok yakınlardı. Mükemmel olup olmadıklarını bilmiyoruz, birlikte göreceğiz" ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya