SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Wolff: Zor günler bizi daha güçlü kılacak

FORMULA 1 | 26.09.2019 18:03

Wolff: Zor günler bizi daha güçlü kılacak

Singapur'da işler Mercedes'in planladığı gibi yolunda gitmedi... Ancak Alman firmasının patronu Toto Wolff, ekibin Rusya Grand Prix'sinde işleri düzeltmeye kararlı olduğunu söyledi.

Mercedes'in Marina Bay Street Circuit'te baskın olması bekleniyordu, ancak takım için her şey yolunda gitmedi, pilotlarından hiçbiri podyuma çıkamadı ve ekip stratejilerini sorgulamaya başladı.

Sıradaki yarış Rusya GP ve Mercedes için iyi haber burada Sochi'de düzenlenen beş yarışta hepsini takım  birincilikle bitirdi.

Mercedes'in 1 numarası, "Yarıştan hemen sonra Singapur'da neyin yanlış gittiğini analiz etmeye başladık ve bunları öğrenmek ve geliştirmek için kullanacağız. Bu zor günler bizi daha da güçlü kılan günler...

"ZAYIF YÖNLERİMİZİ GÜÇLÜ HALE GETİRECEĞİZ"

Bu ekip, tekrar tekrar zayıf yönlerini güçlü yanlara dönüştürebileceğini göstermiştir. Ve burada tekrar yapacağız. Son yedi yarış bize sert bir savaşın ortasında olduğumuzu gösteriyor - podyumun en üst basamağını almak için her alanda elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerekiyor.

Sochi, son yıllarda bizim için güçlü bir pist oldu. Önümüzdeki hafta sonunun bizim için zorlu olmasını bekliyoruz. Tüm takım bu mücadelenin üstesinden gelmeye hazır.

Sochi'de çeşitli viraj hızları, alışılmadık derecede pürüzsüz bir asfalt ve uzun düzlükler var. Sochi'ye ulaşmak ve pistte rekabete başlamak için sabırsızlanıyoruz" ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya