SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mercedes, Singapur'da Red Bull savaşı bekliyor

FORMULA 1 | 16.09.2019 13:17

Mercedes, Singapur'da Red Bull savaşı bekliyor

Mercedes'i Singapur Grand Prix'si öncesi heyecan sarmış durumda... Spa ve Monca'da Ferrari'ye geçilen Alman firması, Singapur GP'sinde; Red Bull ile mücadele etmeyi bekliyor.

Mercedes'in takım patronu Toto Wolff, Red Bull'un Singapur GP'sinde ana rakibi olmasını bekliyor, ancak Ferrari'nin de bu rekabete ortak olabileceğini düşünüyor.

En iyi çabalarına rağmen Gümüş Oklar, Spa ve Monza'da Ferrari'nin 21 yaşındaki pilotundan zaferi alamadılar.

Formula 1, şimdi bu hafta sonu Marina Bay Street Circuit'e gidiyor ve parlak ışıkların altındaki teknik devrenin Mercedes ve Red Bull’un lehine olması bekleniyor.

Wolff, ekibinin Red Bull ile rekabet seviyesini öğrenmek için heyecan duyuyor, ancak takım, pist Ferrari için uygun olmasa da, Ferrari'nin rekabete ortak olacağını düşünüyor.

Mercedes'in 1 numarası, Sky Sports'a verdiği röportajda "Spa ve Monza'nın bizim için zor olacağını biliyorduk.

Kağıt üzerinde Singapur bizim ve Red Bull için çok daha iyi görünüyor. Bakalım onları orada gerçekten yenebilecek miyiz?

Ancak Ferrari’nin Macaristan’dan daha iyi bir şekilde öğrendiği ve iyi bir paketi olacağından şüphem yok" açıklamalarında bulundu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya