SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Michael Schumacher'in eski menajerinden flaş açıklamalar...

FORMULA 1 | 12.11.2019 18:35

Michael Schumacher'in eski menajerinden flaş açıklamalar...

Schumacher’in eski menajeri Willie Weber, Schumacher'in eşi Corinna'ya tepki gösterdi. Daily Mail'de yer alan habere göre Weber, F1 efsanesinin durumu hakkındaki gerçeklerin saklandığına inanıyor ve eşi tarafından Michael’ı görmesini yasakladığını söylüyor.

Michael Schumacher, 2013 yılında geçirdiği kayak kazasından sonra bitkisel hayata girdi ve o zamandan beri Cenevre Gölü'ndeki evinde karısı ve iki çocuğu Gina-Marie, ve Mick ile yaşıyor.

Bu süre boyunca Schumacher ailesi Michael’in durumu hakkındaki bilgileri gizli tuttu ve 6 yıl boyunca durumu ile ilgili bilgi güncellemesi yapmadı. Schumacher'ın eski menajeri eşinin kendisiyle ilgili gerçeği sakladığını iddia etti.

GERÇEKLER SAKLANIYOR

77 yaşındaki eski menajer Willie Weber, her şeyin göründüğü gibi olmadığına inanıyor ve Corinna'nın “gerçeğin” ortaya çıkacağından endişeli olduğunu iddia ediyor.

Weber eski dostunu bir kez daha görmek için umutsuz. Bir Alman yapımı belgeselde konuşan Weber,  “Michael'ın nasıl bir kaza geçirdiğini biliyorum ama ne yazık ki ne gibi bir ilerleme kaydettiğini bilmiyorum. Nasıl olduğunu ve nasıl el sıkıştığını veya yüzünü görmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

EŞİ GÖRMEME İZİN VERMEDİ

Gerçeklerin saklandığını düşünen Weber, “Ancak ne yazık ki, bu isteğim Alman pilotun eşi tarafından kabul görmedi. Olup biteni çözeceğimi biliyor ve bu gerçekleri anlatacağımdan çekiniyor. Michael'a kesinlikle inanıyorum, çünkü o gerçek bir savaşçı... Eğer bir şans varsa, onu kullanacaktır. Bu son değil... Onun için her gün dua ediyorum ve onu tekrar göreceğiz” sözlerine yer verdi.

Eski menajer, “Schumacher, ciddi bir beyin travması geçirdi. O zamandan beri görülmedi ve sağlık durumu hakkında net bir açıklama yapılmadı. Onu sevenler ve durumunu merak edenler için hakkında spekülasyon haberler yapıldı.” dedi.

BİLİNCİ AÇIKTI

Michael Schumacher’in sağlık durumu için son güncelleme Eylül ayında, Paris'teki bir hastaneye kök hücre tedavisi için götürüldüğünde hastanedeki bir hemşire tarafından yapıldı. Hemşirenin iddiasına göre Schumacher’in bilinci açıktı: 'Evet, o benim bölümümde. Ve sizi temin ederim ki bilinci açık' dedi.

TODT’TAN FLAŞ İDDİA

Ayrıca Schumacher’in Fransa’da ki tedavi sürecinde Fransız gazetesi Le Parisien, eski Ferrari patronu Jean Todt'ın hastanede Schumacher'i ziyaret ettiğini ve efsanevi pilotla 45 dakika geçirdiğini belirtti.

Todt, F2 yarışçısı Anthoine Hubert'in  Belçika Grand Prix'sinde trajik ölümünün ardından cenazesi için Chatres'teydi. Kendisi de bir F2 sürücüsü olan Michael'ın oğlu Mick de Hubert'in cenazesinde bulunmuştu.

Le Parisien haberinde ayrıca  Schumacher'ın daha önce Georges-Pompidou hastanesinde en az iki kez tedavi edildiğini, her seferinde sahte bir isim altında kabul edildiğini ve küçük bir sağlık ekibi tarafından tedavi edildiği yazıldı.  Yüzünü ve vücudunu saklayan koyu mavi bir örtü ile bir sedyede bölüme alındığı ve  on güvenlik görevlisinin hastaları izlediği de belirtildi.

Schumacher sözcüsü Sabine Kehm, gelişme hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

Sportsmail geçen Aralık ayında, yavaş ilerlemesine rağmen, Schumacher’in her gün yatağa bağlı kalmadığını bildirmişti. Arkadaşı Jean Todt da dahil olmak üzere televizyonda F1 yarışlarını izlediğinden bahsetmişti.

Tekerlekli sandalyeye mahkum olduğu anlaşılıyor, ancak sağlığının belli bir durumu özel kalıyor.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya