SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Michael Schumacher uyandı mı?

FORMULA 1 | 12.09.2019 15:34

Arda ÜN Arda ÜN
Michael Schumacher uyandı mı?

Efsane Formula 1 pilotu Michael Schumacher hakkındaki son iddia hayranlarını ve sevenlerini heyecanlandırdı. Peki Schumacher sağlık durumu nasıl, iyileşti mi, bilinci açık mı? İşte detaylar...

Fransız basınında çıkan haberlere göre Michael Schumacher için umut dolu ibarelerin yanı sıra flaş bir haber gündeme geldi.

2013 yılında yaptığı elim kayak kazası sonrası bitkisel hayat yaşayan ve tedavisi için milyon dolarlar harcanan unutulmaz yarışçı hakkında Le Parisien yeni iddiaları masaya yatırdı. İtalya'da bir malikanede bakımı yaplıan Schumacher'in bilincinin açıldığını söyleyen gazete aynı zamanda Paris'te kök hücre tedavisine başlandığını da belirtti.

Paris'teki hastanede çalışan ve ismini vermek istemeyen bir hemşirenin Michael Schumacher'in uyandığını iddia etmesi de yine haberin en heyecan veren yanı olarak dikkat çekti.

ÜST ÜSTE 5 ŞAMPİYONLUK

50 yaşındaki Michael Schumacher kök hücre tedavisi için Paris'te iyileşme sürecinin hızlanmasını bekliyor. Yıllardır tedavisine cevap aranan efsane Alman pilotun F1 kariyeri boyunca 7 şampiyonluk unvanı bulunuyor. Bunların 5 adedi ise üst üste...

Michael Schumacher'e ne olmuştu?

29 Aralık 2013 günü ayağındaki kayaklardan birinin fırlamasıyla beraber kayalara çarpan Alman pilotu talihsiz bir kaza geçirerek o gün bugündür yaşam mücadelesine devam ediyor.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya