SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Verstappen dedikodulardan etkilenmedi: "Ne yapacağımı biliyorum"

FORMULA 1 | 26.11.2019 15:40

Verstappen dedikodulardan etkilenmedi: "Ne yapacağımı biliyorum"

Max Verstappen'in Red Bull Racing ile olan sözleşmesi 2020 sezonunda sona eriyor. Hollandalı pilotun 2021'den itibaren nereye gideceği hakkında bir çok spekülasyon var. Verstappen kendisinin bu söylentilerden etkilenmesine izin vermediğini ve ne yapacağını bildiğini söylüyor.

Formula 1, 2021'den itibaren oldukça farklı görünecek. Mevcut düzenlemeler elden geçiriliyor, bu da birinci sınıf kategoride birçok değişiklik yapılacağı anlamına geliyor. Bu nedenle birçok sürücü, üretici ve tedarikçi için geleceğin neye benzeyeceği hâlâ net değil.

F1 pilotları yeni kuralların takımlar üzerindeki etkisinin ne olacağını merak ederken, takımlar ve tedarikçiler Formula 1'in bu yeni dönemde harcayacakları çabaya ve özellikle de paraya değer olup olmayacağını merak ediyorlar. Bu nedenle, 2020 sonrası için pek fazla imza atılmadı.

Bu aynı zamanda Max Verstappen için de geçerli. Hollandalı pilot gelecek yıl Red Bull Racing için yarışacak, ancak daha sonra transfer piyasasında yerini alacak. Bu nedenle çoğu insan, Verstappen'in Mercedes veya Ferrari'ye geçip geçmeyeceğini merak ediyor. Ancak, Red Bull pilotu ortaya atılan bu tür spekülasyonlara aldırmıyor ve yöneltilen soruların tuzağına düşmüyor.

Sport Bild, Verstappen'in kendi salon duvarını boyamak için kırmızı mı yoksa gümüş boya mı kullanırsın sorusuyla tercihini anlamaya çalıştı.

Verstappen soruya espriyle cevap verdi: “Mavi, çünkü en sevdiğim renk bu, ama seçmek zorunda kalırsam gümüşü seçerim” dedi.

Ancak Hollandalı pilota göre, bunun tercihle bir ilgisi yok: "Gümüş bir duvarda daha iyi görünüyor. Ben söylentileri biliyorum ve dedikodular hakkındaki her şeyi biliyorum, ama bu beni etkilemiyor."

Verstappen sözlerini şu şekilde tamamladı, “Şimdi sahip olduklarımı ve ayrıca ne yapmam gerektiğini de biliyorum: Mümkün olduğunca hızlı sürmek.  Sevdiğim şey bu, dışarıda söylenen şeylerden rahatsız değilim.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya