SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Vettel Suzuka'da Rusya GP'de olanları telafi etmek istiyor

FORMULA 1 | 06.10.2019 12:25

Vettel Suzuka'da Rusya GP'de olanları telafi etmek istiyor

Vettel Suzuka'da Rusya GP'de olanları telafi etmek istiyor

Sebastian Vettel, Rusya Grand Prix'sin de olanları en kısa sürede unutmak istiyor. Bu nedenle, her zaman sevdiği "eski okul" diye nitelendirdiği  Suzuka'da iyi bir performans göstermeyi umuyor.

Alman pilotun takım arkadaşı ile olan mücadelesine devam etmesi için iyi bir sonuca ihtiyacı var. Şu anda, Charles Leclerc Şampiyonada üçüncü sırada ve beşinci sırada olan Sebastian Vettel'den 21 puan üstünlüğe sahip.

Bununla birlikte, Ferrari'nin son gelişimi, bu sezon yarışların geri kalanında zafer yolunda rekabet edebilmesi için yeterli gibi görünüyor.
GP Today'e konuşan Vettel, Suzuka'nın özel bir pist olduğunu söyledi.

Vettel, “Suzuka, sevdiğim bir pist, bence burası harika bir yer. Burada çok şey öğrendim. Yarışlara katıldığından beri pek bir şey değiştirmediler, neredeyse hiç değişmedi. Burası çılgın bir yer. Ben sezonun iyi bir parçası olduğunu düşünüyorum. Birçok hızlı virajları var. Pisti çok özel kılan birçok şey var ve her zaman burada yarışmak hoşuma gitti.” ifadelerini kullandı.

Suzuka gibi bir pistte araç ile mükemmel bir uyum içinde olma hissini çok az şeyin engelleyeceğini belirten Vettel, öte yandan, Japonya’yı ziyaret etmeyi sevdiğinide söylüyor.

Sebastian Vettel: “Japonya'yı da seviyorum, görülmeye değer olduğunu düşünüyorum. Orada olmak ve orada yarışmak harika bir şey" açıklamalarında bulundu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya