SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Abdülkadir Ömür: Messi hayranlığımı herkes biliyor

FUTBOL | 22.04.2020 12:33

Trabzonspor’un genç yeteneği Abdülkadir Ömür, kulübün sosyal medya hesaplarına kariyerine dair açıklamalarda bulundu.

Abdülkadir Ömür: Messi hayranlığımı herkes biliyor

Trabzonspor’un yıldız futbolcusu Abdülkadir Ömür, kulübün resmi sosyal medya hesaplarına röportaj verdi. Oldukça samimi açıklamalarda bulunan Ömür, kariyerine dair açıklamalarda bulundu.

“FATİH TEKKE’Yİ İZLEYEREK FUTBOLA BAŞLADIM”

Futbola başlama sebebinin Fatih Tekke olduğunu açıklayan Abdülkadir Ömür, “Çocukluğumdan itibaren onun videolarını izledim. Fatih Tekke’nin videolarıyla büyüdüm. Fatih Tekke’yi izleyerek futbola başladım. Kariyerimdeki ilk amaç olan Trabzonspor’da oynamayı başardım. Sırada bu formayla şampiyon olmak var. İnşallah bu hedefimi gerçekleştireceğim. Şampiyon olduktan sonra, Türkiye’yi elimden geldiğinin en iyisiyle temsil etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

“SAHAYA ÇIKTIM, ELİM AYAĞIM TİTREDİ”

Bu sezon yaşadığı talihsiz sakatlık hakkına konuşan genç futbolcu, “AEK karşılaşmasında talihsiz bir sakatlık yaşadım. Kötü bir durum olduğunu hissettim. Daha sonra Rize maçında geri döndüğümde ilk defa sahaya çıkıyor gibi oldum. Elim ayağım titredi. 6 gibi bir süre oynamamak, 1-2 yıl gibi geliyor insana” açıklamalarında bulundu.

“KOLLARIMIZ KAZMA TUTMAKTAN GÜÇLENDİ”

Köyüyle alakalı konuşan Ömür, “Kollarımız kazma tutmaktan güçlendi. Umarım bu virüs olayları bir daha yaşanmaz. Akrabalarımıza gidemez olduk, insanlar farklı duygulara kapıldı” söylemlerinde bulundu.

“MESSİ HAYRANLIĞIMI HERKES BİLİR”

Messi ile benzetildiği yönündeki açıklamalara cevap veren Ömür, “O dünyanın en iyisi. Zirve noktası. Messi ve Barcelona hayranlığımı herkes bilir, yaşanması zor ama inşallah gerçekleşir” yanıtını verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya