SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Acun Ilıcalı’dan Miha Zajc itirafı

FUTBOL | 15.09.2020 22:06

Fortuna Sittard’ın ortağı ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, katıldığı TV programında Fenerbahçe’nin Genoa’ya kiraladığı Miha Zajc hakkında itirafta bulundu.

Acun Ilıcalı’dan Miha Zajc itirafı

Hollanda Ligi ekiplerinden Fortuna Sittard’a ortak olan ünlü TV yapımcısı Acun Ilıcalı, konuk olduğu Haber Global’de önemli açıklamalarda bulundu.

“BENİN ÇOK GÜVENDİĞİM BİR TAKIM”

Fortuna Sittard hakkında konuşan Ilıcalı, “Ben hayatımda böyle bir şey planlayıp uzun vadeli planlar yapmadım. Benim çok güvendiğim bir takım. Kulübün yönetimini takdir ettiğim için bu operasyonun içinde olmak istedim. Amacımız bu kulübü hak ettiği yerlere getirmek. Yetenekleri bulduğun zaman eğer takımın maddi durumu iyi değilse bu yetenekleri erkenden bir yerlere yollaman gerekiyor. Ben geldikten sonra inşallah Fortuna Sittard'ın böyle bir ihtiyaçları olmayacak. Bu yetenekleri elimizde tutacağız. Hollanda'da çok konuşuluyorum. Hollanda'ya karşı sempatim var. Ofansif futbolu düşündükleri için seviyor olabilirim.” dedi.

“ZAJC’I KİRALAYACAKTIK…”

Fenerbahçe’den Miha Zajc’ı istediklerini belirten ünlü TV yapımcısı, “Zajc'ı kiralayacaktık ancak başka bir alternatif takım çıktı. Sonuçta bunun hukuki bir engeli yok. Fortuna Sittard'da yıldız bir oyuncuyu satacak olursak tabii ki önceliği Fenerbahçe'ye veririm. Fenerbahçe'nin her durumda yanında olurum. Fenerbahçe'ye sol bekin kralı geliyor dediğimde Caner Erkin'i kast etmiştim.” ifadelerini kullandı.

“FENERBAHÇE BAŞKANI HAYALİM YOK”

Fenerbahçe için başkanlık iddialarını da değerlendiren Ilıcalı, “Fenerbahçe Başkanı olmak için o konsantrasyonda olman lazım. Fenerbahçe Başkanı olma hayalim yok. Fenerbahçe stadının önünde yatardım. Ali Koç'u şöyle görüyorum; herhangi bir olayı bir öğrenme süreci vardır. Bu gerçek. Bu ne kadar hızlı olursa başarı o kadar çabuk geliyor. Başkanımız da şu anda bence belli hatalar yaptı bu  da çok normaldi. O hatalardan derslerini çıkardı. Bir şekilde hataları azaltarak başarıya doğru gitmeye çalışıyor. O konuda destek veriyorum.” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya