SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ahmet Nur Çebi: Ben, ateşten gömlek giymedim, ateşin içine atladım

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Asist Analiz'in konuğu oldu. Siyah-beyazlıların 1 numarası; canlı yayında flaş açıklamalara imza attı.

Ahmet Nur Çebi: Ben, ateşten gömlek giymedim, ateşin içine atladım

Olay yaratan röportajlarıyla spor dünyasının nabzını tutan Asist Analiz'in konuğu; Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'ydi. Duayen gazeteci Kartal Yiğit ile Neslihan Ablay'ın sorularını içtenlikle yanıtlayan siyah-beyazlıların 1 numarası; flaş açıklamalara imza attı...

Geçmişi sürekli konuşacağını belirten Ahmet Nur Çebi, "Sürekli geçmişi konuşacağım. Ben, yaparım; giderim diye bir şey yok. Türk futbolunun kaybolmasına engel olmamız lazım. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş; bunlar 100 yıllık ulu çınarlar. 

"TRANSFER GİZLİ YAPILIR PAYLAŞILMAZ DEDİ"

Ben kulübün içinde bulunduğu durumu anlatıyorum. Bu mazeret değil. Kötü niyet de aramıyorum. Bunları anlatıyorum diye camiadan gönül koyanlar olacaktır ama daha sonra bana hak verecekler. Ben, ateşten gömlek giymedim, ateşin içine atladım. Yönetimde bulunduğum dönemde her şeyi bildiğim söyleniyor. Yok öyle bir şey. Her şeyi başkan bilir.

Son seçimde; inanın 1,5 sene zor dayandım. Dönemin transfer komitesi başkanının kim olduğu ve icraatleri ortada. Fikret Başkan, 3-4 sene öncesine kadar bana transferleri soruyordu. Ardından transferler gizli yapılır, kimseyle paylaşılmaz dedi. O zaman Çebi de görevdeydi diyenler; benim transferlerim belli. Demba Ba'da bulundum. Atınç ve Cenk'in satışında bulundum" ifadelerini kullandı.

"GEÇMİŞİ DENETLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Şeffaflık ilkesini benimsediklerini belirten siyah-beyazlıların 1 numarası, "Mazeret uydurmuyorum. Camiamın her şeyi şeffaf bir şekilde bilmesini istiyorum. Geçmişi denetleyeceğiz, denetliyoruz da... Covid nedeniyle tesisleri kapattık. Bu yüzden 2-3 aylık bir gecikme var. Tahminim iyi bir rapor çıkacağı yönünde.

Neden geçmişi kurcalıyorsun deniyor. Serdal Adalı karşıma çıkıp başkan adayı oldu. 7 seneyi denetleyeceğim dedi. Ben, denetlettirmem mi diyeceğim. 7 senenin içindeyim ben. Bunu kendim için de çok istiyorum. 

"HATAM VARSA ÜZERİME DÜŞENİ YAPARIM"

Yönetimde bulunduğum süre içerisinde kasıtlı hiçbir şey yapmadım. Hatam da varsa; maddi olarak bana düşen neyse çıkarır cebimden veririm. Denetleme biter bitmez; hukuk bürosuna gidecek. Eğer bu suç kasıtlı yapılmış derse; raporu verecek. Biz de dava açacağız" diye konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya