SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Dürüst konuştu! Çatı aday mı?

FUTBOL | 13.05.2022 13:18

Galatasaray'da seçim atmosferine girildi. Eski yöneticilerden Ali Dürüst'ün aday olup olmayacağı yönündeki haberlere net cevap kendisinden geldi. İşte Dürüst'ün açıklamaları...

Ali Dürüst konuştu! Çatı aday mı?

Galatasaray’da 11 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimde yeni adayların çıkıp çıkmayacağı merak konusu oldu. 30 Nisan’daki seçimde aday olan Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk’ün 11 Haziran’daki seçimde de aday olması beklenirken, ortaya yeni isimlerin de çıkabilir.

Sarı-kırmızılı camia şu anda hummalı bir şekilde çatı adayı aramakta… Dursun Özbek’in çatı adayı olması yönünde birçok üye hemfikir… Ancak Özbek, tek adaylı seçim dışında aday olmayı düşünmüyor.

Öte yandan yeni adayların gündeme geldiği bu dönemde Ali Dürüst’ün de ismi öne çıktı. Spor Gecesi Digital Youtube kanalında gazeteci Haluk Yürekli, Ali Dürüst ile yaptığı konuşmayı aktardı.

İşte Ali Dürüst’ün açıklamaları:

“Burak Elmas’ın aday olup olmayacağı belli değil. Kaldı ki aday olsa da ben yönetimine girmeyeceğim. Çatı adaylığı konusunda da görüşüm olumsuz. Böyle bir şeyin içinde bulunmayacağım. Yeni seçilecek TFF Yönetimi’ne de girmeyeceğim. Bu konuda kararım kesindir. Hiçbir seçimin içinde olmayacağım.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya