SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Şafak Öztürk’ten Beşiktaş ve Fenerbahçe açıklaması! Sangare...

FUTBOL | 16.09.2020 11:38

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Fenerbahçe'den iki oyuncu için transfer teklifi aldıklarını, Beşiktaş’ın ise sadece Nazım Sangare’ye talip olduğunu açıkladı.

Ali Şafak Öztürk’ten Beşiktaş ve Fenerbahçe açıklaması! Sangare...

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, transfer gündemlerine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“BONSERVİS BEDELİ ALMADAN OYUNCU GÖNDERMEYECEĞİZ”

Başkan Öztürk, Fenerbahçe'den Nazım Sangare ve Doğukan Sinik için resmi teklif aldıklarını açıkladı. Radyospor'a konuşan Öztürk, "Fenerbahçe hem Nazım hem de Doğukan'ı istedi ve takas önerdi ancak biz, beklentilerimizi ilettiğimizde Fenerbahçe'den bir geri dönüş gelmedi. Bonservis bedeli almadan oyuncu takasıyla transfer yapmak istemiyoruz" ifadelerini kullandı.

“NAZIM İÇİN BEŞİKTAŞ İLE ANLAŞMIŞTIK”

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Beşiktaş'ın Nazım Sangare için yaptığı transfer teklifini kabul ettiklerini fakat siyah-beyazlı kulübün teklifi daha sonra düşürdüğünü söyledi. Bu transfer için Kara Kartal’la görüştüklerini belirten Öztürk, “Beşiktaş bize ilk defa 2-3 hafta önce kontak kurdu ve ilgilendiğini söyledi oyuncuyla. Görüşmeler yaptık. Oyuncu takası istediler. Biz sadece oyuncu takası değil, para da isteyeceğimizi söyledik. Tyler Boyd ismi geçmişti takasta. Biz o bölgeyi doldurduğumuz ve oyuncunun maaş yükünün çok olmasıyla sadece bonservisle yapılacak bir ilişkinin doğru olacağına karar verdik. Beşiktaş; 500 bin Euro kiralama bedeli, 1,5 milyon Euro zorunlu satın alma opsiyonu ve %15 sonraki satıştan pay teklif etti ve biz kabul ettik" dedi.

“ANLAŞMAYI BEŞİKTAŞ BOZDU”

Siyah-beyazlı kulüple her konuda anlaşma sağladıklarını fakat Beşiktaş’ın daha sonra anlaşmayı bozduğunu söyleyen Öztürk, "Daha sonra gün geçtikçe toplamda verecekleri 2 milyon Euro'yu düşürerek 1 milyon Euro'ya kadar teklifi aşağı çektiler fakat böyle olunca biz aşağı çekilen rakamı kabul etmedik" ifadelerini kullanarak transfere açıklık getirdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya