SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Artem Dovbyk'in menajeri dört büyükleri doğruladı!

FUTBOL | 30.06.2022 23:33

Dnipro'da forma giyen Artem Dovbyk'in menajeri, oyuncusuyla Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'un ilgilendiğini doğruladı.

Artem Dovbyk'in menajeri dört büyükleri doğruladı!

Dnipro'da forma giyen Artem Dovbyk'in adı uzun bir süredir Türk takımlarıyla birlikte anılıyordu. Ukraynalı futbolcunun menajerliğini yürüten Oleksiy Lyundovskyi ise Sport Arena adlı internet sitesine verdiği demeçte 25 yaşındaki santrfor ile Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'un ilgilendiğini doğrularken şunları söyledi:

"Evet, gerçekten de önde gelen dört Türk kulübünün tamamı Artem'e ilgi gösteriyor. Ama her şeyden önce hâlâ Avrupa liglerine odaklanıyoruz ve bu yönde somut çalışmalar yapılıyor. İkinci olarak kiralama seçeneği Dovbyk veya kulübü tarafından dikkate alınmaz. Ne yazık ki son zamanlarda sık sık yalanlama yapmak zorunda kalıyorum. Bu yüzden medyamızdan ne yazık ki bazen dünya abartma şampiyonu unvanına sahip olan Türk sarı basınının yazdıklarına daha az dikkat etmelerini isterim."

Yunus DİLBER / ASİST ANALİZ DIŞ HABER

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya