SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Balotelli, Beşiktaş için parayı elinin tersiyle itti!

FUTBOL | 16.09.2020 20:00

Beşiktaş, Nikola Kalinic ile her konuda anlaşmaya varmadan Balotelli ile ilgilenmişti. İtalyan golcünün transfer görüşmelerinde konuşulan detaya Asist Analiz ulaştı!

Balotelli, Beşiktaş için parayı elinin tersiyle itti!

Beşiktaş’ta Şampiyonlar Ligi 2.Eleme maçında PAOK’a karşı elendikten sonra transferde gaza basıldı. Tüm sezonu Cyle Larin, Umut Nayir ve Güven Yalçın ile geçirmek istemeyen siyah-beyazlılar; golcü transferi için çalışmalarına hız verdi.

“Kartal Yiğit duyurdu…”

Bir süredir Nikola Kalinic ile temas halinde olan Kara Kartal, bu transferi bitirme noktasına geldiğini Asist Analiz takipçileriyle paylaşmıştık. Ancak Hırvat santrfordan önce siyah-beyazlıların listesinde başka bir isim vardı.

“Sergen Hoca da açıklamıştı”

Sergen Yalçın’ın da geçtiğimiz hafta açıkladığı Mario Balotelli transferinde ilginç bir detay ortaya çıktı. Beşiktaşlı yetkililerin, İtalyan golcü ile her konuda anlaştığı ve zorlu şartları da kabul ettiği herkes tarafından biliniyordu.

“Geç ödemeleri de kabul etti”

Siyah-beyazlı yöneticiler, Balotelli’ye “Ekonomik sıkıntılar var. Ödemelerde gecikmeler, aksamalar yaşanabilir” demesine rağmen İtalyan oyuncu; Beşiktaş’a gelmek için her şartı kabul etti. Siyah-beyazlı formayı giymek için adeta can atan 30 yaşındaki santrfor, henüz bir takımla anlaşmış değil.

KARTAL YİĞİT / ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya