SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Başkan Murat Sancak, Balotelli'ye teklif geldiğini açıkladı

FUTBOL | 16.01.2022 12:05

Başkan Murat Sancak, performansıyla dikkati çeken Balotelli için teklif aldıklarını belirterek, "Balotelli'yi satabilmem için 10 milyon avroyu ceplerine koymaları lazım." dedi.

1 "Teknik direktör Vincenzo Montella ile belirlediğimiz bölgeler var. Eksik kalan bölgelere transfer yapacağız. İyi futbolcu bulursak transfer edeceğiz, bulamazsak da etmeyeceğiz. Francis Ezeh ile İzzet Çelik arkadaşımızı Tuzlaspor'a kiralık verdik. Orada gidip en azından oynasınlar çünkü şu anda burada yer bulamıyorlar."

"Teknik direktör Vincenzo Montella ile belirlediğimiz bölgeler var. Eksik kalan bölgelere transfer yapacağız. İyi futbolcu bulursak transfer edeceğiz, bulamazsak da etmeyeceğiz. Francis Ezeh ile İzzet Çelik arkadaşımızı Tuzlaspor'a kiralık verdik. Orada gidip en azından oynasınlar çünkü şu anda burada yer bulamıyorlar."

2 Spor Toto Süper Lig'de forma giydiği 18 maçta 7 gol atan ve 2024'e kadar sözleşmesi bulunan Mario Balotelli'ye transfer teklifleri olduğunu aktaran Murat Sancak, sözlerini şöyle sürdürdü:

Spor Toto Süper Lig'de forma giydiği 18 maçta 7 gol atan ve 2024'e kadar sözleşmesi bulunan Mario Balotelli'ye transfer teklifleri olduğunu aktaran Murat Sancak, sözlerini şöyle sürdürdü:

3 "Balotelli gibi futbolcuya her zaman teklif gelir ama şu anda vermeyi düşünmüyoruz. Balotelli'ye 6-6,5 milyon avro civarında bir teklif geldi ama vermeyi düşünmüyoruz çünkü onun ayarında bir futbolcu almaya kalktığın zaman bu fiyata alamazsın. Benim Balotelli'yi satabilmem için 10 milyon avroyu ceplerine koymaları lazım. Gerçi serbest kalma maddesi daha düşük ama ben 'git' demezsem gitmez. Balotelli ile ağabey-kardeş gibiyiz. Beni çok sever, sayar. Ben de onu çok severim. İyi bir ilişkimiz var."

"Balotelli gibi futbolcuya her zaman teklif gelir ama şu anda vermeyi düşünmüyoruz. Balotelli'ye 6-6,5 milyon avro civarında bir teklif geldi ama vermeyi düşünmüyoruz çünkü onun ayarında bir futbolcu almaya kalktığın zaman bu fiyata alamazsın. Benim Balotelli'yi satabilmem için 10 milyon avroyu ceplerine koymaları lazım. Gerçi serbest kalma maddesi daha düşük ama ben 'git' demezsem gitmez. Balotelli ile ağabey-kardeş gibiyiz. Beni çok sever, sayar. Ben de onu çok severim. İyi bir ilişkimiz var."

4 Başkan Sancak, "Adam, adam." ifadesini kullandığı teknik direktör Vincenzo Montella ile takımdan ayrılmak istemediği sürece birlikte çalışacaklarını vurguladı. Bilindiği gibi İtalyan teknik adam, Samet Aybaba’nın görevini devraldıktan sonra Adana Demirspor’u yukarılara taşımıştı.

Başkan Sancak, "Adam, adam." ifadesini kullandığı teknik direktör Vincenzo Montella ile takımdan ayrılmak istemediği sürece birlikte çalışacaklarını vurguladı. Bilindiği gibi İtalyan teknik adam, Samet Aybaba’nın görevini devraldıktan sonra Adana Demirspor’u yukarılara taşımıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya