SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Basketbolda da Kulüpler Birliği kuruluyor!

FUTBOL - BASKETBOL | 04.12.2021 10:31

Futboldaki gibi Kulüpler Birliği’nin aynısını basketbolda da inşa etmek için başkanlar Burak Elmas ve Ali Koç düğmeye bastılar.

Basketbolda da Kulüpler Birliği kuruluyor!

Galatasaray ile Fenerbahçe ING Basketbol Ligi’nde bir ilke imza atıyor! Futboldaki Kulüpler Birliği’nin aynısını basketbolda da inşa etmek için başkanlar Burak Elmas ve Ali Koç düğmeye bastı.

Ali Koç’un daveti ve ev sahipliğinde perşembe günü düzenlenen toplantıda basketbolda 16 kulübün temsilcisi bir araya geldi. Basketbolun sorunlarının ele alındığı toplantıda izlenecek yol haritası belirlendi. Ağırlıklı olarak finans konularının konuşulduğu davette gelirlerin arttırılması için neler yapılabileceği üzerine konuşmalar gerçekleşti.

Koç, başkanlık için Büyükkarcı’yı önerdi

16 kulübün bir araya gelerek Basketbol Kulüpler Birliği’nin kurulması adına karar birliğine varıldı. Toplantıda Anadolu Efes’in sahibi Tuncay Özilhan, Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı ve Beşiktaş Basketbol Şube Başkanı Umut Şenol’un da yer aldığı toplantıda önemli adımlar atılacağının sinyali verildi.

Başkan Ali Koç, Basketbol Kulüpler Birliği’nin başkanı olarak Turgay Büyükkarcı’yı önerdiği ifade edildi. (Hürriyet)

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya