SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş, 14 kulübün aldığı hakem kararına uymayacak!

FUTBOL | 24.11.2021 20:16

Siyah-beyazlılar, Kulüpler Birliği toplantısında 14 kulübün aldığı ‘hakemler hakkında konuşmama’ kararının gereksiz ve anlamsız bulunduğunu açıkladı.

Beşiktaş, 14 kulübün aldığı hakem kararına uymayacak!

Kulüpler Birliği, bugün 14 Spor Toto Süper Lig kulübünün katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda yer alan 14 kulüp, devre arasına kadar hakemler hakkında konuşmama kararı aldı ve Kulüpler Birliği Başkanı Ahmet Ağaoğlu da bu şekilde bir görüş birliğine varıldığını açıkladı.

BEŞİKTAŞ’TAN, KARŞI AÇIKLAMA GELDİ

Bunun üzerine ise Beşiktaş, bir açıklama yayımladı ve 14 kulübün aldığı bu kararın anlamsız bulunduğunu şu ifadelerle belirtti:

“Kulübümüzden Açıklama

Kulüpler Birliği’nin 24.11.2021 Çarşamba günü yaptığı toplantıda “14 kulüp anlaştık kalan 6 maçta hakemler hakkında konuşmayacağız” şeklinde aldıkları kararı gereksiz ve anlamsız buluyoruz. Bu kararın hangi maksatla alındığını ve neden bu kararın kamuoyuna açıklandığını da anlamakta güçlük çekiyoruz. Ayrıca hakemler hakkında konuşmama kararınızın sezon boyu değil sadece 6 haftalık bir süreci kapsamasına da anlam veremiyoruz.
 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya