SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş'ta kadro dışılar can sıkıyor

FUTBOL | 22.01.2022 09:45

Beşiktaş transfer için Ljajic, Lens ve Douglas ile vedalaşmayı beklese de 3 oyuncunun da talibi yok.

Beşiktaş'ta kadro dışılar can sıkıyor

Beşiktaş transfer için Ljajic, Lens ve Douglas ile vedalaşmayı beklese de 3 oyuncunun da talibi yok. Beşiktaş, kulübe yıllık maliyetleri 5.6 milyon Euro’nun üzerinde olan 3 isimle vedalaşıp en azından sezonun geri kalan kısmı için maaş yükünden kurtulmak istese de Ljajic, Lens ve Douglas için kulübe gelen teklifin olmadığı ortaya çıktı.

KULÜP ARAMIYORLAR

Transfer yapılabilmesi için eldeki oyuncularla vedalaşılması gerektiğine vurgu yapan siyah beyazlı idareciler özellikle kadro dışı bırakılan Adem Ljajic, Jeremain Lens ve Douglas ile yollarını ayırmak istiyor.

Ancak sözleşmeleri sezon sonunda bitecek 3 oyuncu da Beşiktaş’ta kazandıkları paraları başka takımlarda alamayacakları gerekçesiyle kendilerine kulüp aramak yerine takımdan ayrı idman yapmayı tercih ediyor.

KİMSE TEKLİF YAPMADI

Beşiktaş, kulübe yıllık maliyetleri 5.6 milyon Euro’nun üzerinde olan 3 isimle vedalaşıp en azından sezonun geri kalan kısmı için maaş yükünden kurtulmak istese de Adem Ljajic, Jeremain Lens ve Douglas için kulübe gelen herhangi bir teklifin dahi bulunmadığı ortaya çıktı. (Spor Arena)

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya