SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş’ta yöneticiler, Sergen Yalçın’la yolların ayrılmasını istiyor!

FUTBOL | 08.12.2021 20:01

Beşiktaş’ta yöneticilerin birçoğu, alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör Sergen Yalçın’la yolların ayrılması için başkan Ahmet Nur Çebi’ye baskı yapıyor.

Beşiktaş’ta yöneticiler, Sergen Yalçın’la yolların ayrılmasını istiyor!

Beşiktaş’ta hem ligde hem de UEFA Şampiyonlar Ligi’nde alınan kötü sonuçların sürekli hale gelmesiyle en çok tartışılan konu, teknik direktör Sergen Yalçın ile yolların ayrılıp ayrılmayacağı oldu.

YÖNETİCİLER, BAŞKAN ÇEBİ’YE TALEPLERİNİ YİNELİYOR

Bu doğrultuda Fanatik’in haberine göre; Beşiktaşlı yöneticilerin büyük çoğunluğu, alınan başarısız sonuçların sorumlusu olarak gördükleri Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasını istiyor. Söz konusu talepleriyle ilgili siyah-beyazlı kurmaylar, başkan Ahmet Nur Çebi’ye de baskı yapıyor.

TAKIM OLUMSUZ ETKİLENDİ

Beşiktaşlı söz konusu yöneticiler, Sergen Yalçın’la yazın gerçekleştirilen sözleşme yenileme görüşmelerinin süresinin uzaması nedeniyle takımın olumsuz etkilendiğini ve mevcut başarısızlıkta bu durumun da pay sahibi olduğunu düşünüyor. 

RADİKAL KARAR ALINMASI BEKLENMİYOR

Bu noktada ise Beşiktaş Yönetimi’nin, henüz Sergen Yalçın’la yolların ayrılması kararını alması ve takımın başına farklı bir ismi getirmesi de bugün için beklenmiyor. Bununla birlikte Sergen Yalçın’ın da göreviyle ilgili karar aşamasında olduğu, haberde yer alan başka bir detay olarak dikkat çekti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya