SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Burak Elmas, Melo Trimble için Ali Koç'u aramış!

FUTBOL - BASKETBOL | 03.01.2022 08:36

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u arayarak Melo Trimble transferini engelledi. İşte detaylar...

Burak Elmas, Melo Trimble için Ali Koç'u aramış!

Yaklaşık iki ay önce Fenerbahçe Beko’nun Galatasaray’ın oyun kurucusu Melo Trimble’ı transfer edeceği iddiaları gündeme gelmişti. Oyuncunun EuroLeague çıkışı olduğu ifade edilirken, bu bedelin 150 bin Euro olduğu belirtilmişti.

Sarı-lacivertlilerin Melo Trimble’ı çoktan ikna ettiği daha sonra ortaya çıkarken, haber akışı da bir anda kesildi. Yaşananların ardından Melo Trimble, Galatasaray NEF’te oynamaya devam etti. Ancak o günkü performans düşüşü de gözlerden kaçmamıştı.

Spor Gecesi Digital’den Haluk Yürekli, gündeme bomba gibi düşen bir haber açıkladı. Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u arayarak Melo Trimble’ı sarı-lacivertlilerin kapısından döndürdü.

Elmas, Koç’u arayarak bu transferin yapılmamasını rica etti. İkili uzun bir süredir iyi ilişkiler içerisinde olduğu dikkatlerden kaçmıyordu. Ricayı geri çevirmeyen Ali Koç, ilişkinin zarar görmemesi adına Melo Trimble’ın transferinden vazgeçti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya