SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ceyhun Kazancı için kazan kaynıyor!

FUTBOL | 15.03.2023 19:34

Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi'nin geçtiğimiz yıl sportif direktörlük görevine atadığı Ceyhun Kazancı, eleştiri oklarının hedefi halinde.

Ceyhun Kazancı için kazan kaynıyor!

Beşiktaş'ta geçtiğimiz yılın ocak ayında Önder Karaveli ile birlikte yeni görevine atanan eski Futbol AŞ Genel Müdürü Ceyhun Kazancı, Ahmet Nur Çebi'nin açıklamasıyla pozisyon değiştirerek sportif direktör olmuştu. Futbol takımının gidişatından dolayı sorumlu tutulan Kazancı, o günden bu yana yapmış olduğu hamleler ve transferlerle eleştiri oklarının ana hedefi oldu. Kazancı'nın görevinden ayrılması ise an meselesi.

TEKNİK DİREKTÖR VE TRANSFERLERDEN O SORUMLU

Beşiktaş'ta eski teknik direktör Valerien Ismael'in takıma katılmasında önemli bir rol oynayan Ceyhun Kazancı, ilerleyen süreçte taraftarlardan yoğun tepkiler gördü. Kazancı, takıma transfer ettiği futbolculardan hayli eleştiri alsa da bazı anlaşmaları da çok konuşuldu. Geçtiğimiz yılın ara transfer döneminde Gedson Fernandes'i transfer eden Beşiktaş, yaz döneminde Portekizli yıldızı kadrosuna katmıştı. Transferde önemli bir rol oynayan Ceyhun Kazancı, dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak altyapıdan çıkan genç futbolcuların takımda tutulmayıp yurt dışına düşük ücretlerle transfer olması, oldukça eleştirilmişti.

KAZAN KAYNIYOR

Kulislerden gelen haberlere göre gidişattan sorumlu tutulan Kazancı'nın, Beşiktaş'taki görevinden ayrılması gündemde. Yapılan son transferlerden verim alınamayınca yönetimden baskı yiyen 43 yaşındaki idarecinin önümüzdeki günlerde akıbetinin belli olması bekleniyor.

Asist Analiz Özel Haber

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya