SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Diego Perotti’den itiraf: Tehlikeli bir mahallede…

FUTBOL | 04.11.2020 10:02

Fenerbahçe’ye geldikten sonra ayağının tozuyla golle buluşan Diego Perotti’nin, İtalya’da eski kulübü Roma’ya verdiği röportajı çok konuşulacak.

1 Roma’da oynarken İtalyan kulübünün kanalına verdiği röportajlarda Arjantinli isim, “Bazen hatalar yapabilirim, kötü oynayabilirim. Ama ben hep sahada her şeyimi veririm. Bir futbolcu en zor zamanda bile pes etmemeli. Ben pes etmem. Futbola karşı bir tutkum var. Hiç geride kalmak istemem. Bence insan hayal etmeli, çok çalışmalı ve hep pozitif düşünmeli. Eğer yüzde 100’nüzü verirseniz güzel şeylerin olacağını görürsünüz” demeçlerini kullandı.

Roma’da oynarken İtalyan kulübünün kanalına verdiği röportajlarda Arjantinli isim, “Bazen hatalar yapabilirim, kötü oynayabilirim. Ama ben hep sahada her şeyimi veririm. Bir futbolcu en zor zamanda bile pes etmemeli. Ben pes etmem. Futbola karşı bir tutkum var. Hiç geride kalmak istemem. Bence insan hayal etmeli, çok çalışmalı ve hep pozitif düşünmeli. Eğer yüzde 100’nüzü verirseniz güzel şeylerin olacağını görürsünüz” demeçlerini kullandı.

2 Saha içerisinde asist özelliği kadar golcülüğünü de öne çıkarmak istediğini hep vurgulayan Diego Perotti, şu tarifi yapıyor: “Asist özelliğim var ancak ben şut atmayı, gol denemeyi de çok seviyorum. Bence gol atarak takıma ciddi katkı sağlanır. Ama şu gerçek ki insan sadece çok çalışarak gelişebilir.”

Saha içerisinde asist özelliği kadar golcülüğünü de öne çıkarmak istediğini hep vurgulayan Diego Perotti, şu tarifi yapıyor: “Asist özelliğim var ancak ben şut atmayı, gol denemeyi de çok seviyorum. Bence gol atarak takıma ciddi katkı sağlanır. Ama şu gerçek ki insan sadece çok çalışarak gelişebilir.”

3 Arjantinli futbolcu Diego Perotti, saha içerisinde tercih ettiği mevkinin sol açık olduğunu belirtiyor. Roma’da oynarken de bu bölgeyi isteyen başarılı oyuncu, “Ben sol açıkta oynamayı tercih ediyorum. Genoa’da oyun kurucu olarak da oynamıştım. Sağ kanatta da oynayabiliyorum. Ama benim tercihim hep sol kanat olur” ifadelerini kullanıyor.

Arjantinli futbolcu Diego Perotti, saha içerisinde tercih ettiği mevkinin sol açık olduğunu belirtiyor. Roma’da oynarken de bu bölgeyi isteyen başarılı oyuncu, “Ben sol açıkta oynamayı tercih ediyorum. Genoa’da oyun kurucu olarak da oynamıştım. Sağ kanatta da oynayabiliyorum. Ama benim tercihim hep sol kanat olur” ifadelerini kullanıyor.

4 Perotti, kendisini şu sözlerle anlatıyor: “Buenos Aires’te tehlikeli bir mahallede büyüdüm. Bu nedenle mücadeleye alışkınım. Sahada takımım için yüzde 100’ümü veririm. Benim taraftarım sahada her şeyimi ortaya koyacağımı bilir.”

Perotti, kendisini şu sözlerle anlatıyor: “Buenos Aires’te tehlikeli bir mahallede büyüdüm. Bu nedenle mücadeleye alışkınım. Sahada takımım için yüzde 100’ümü veririm. Benim taraftarım sahada her şeyimi ortaya koyacağımı bilir.”

5 Sarı-lacivertlilerin flaş transferi Diego Perotti, komple bir sporcu. 4 yaşından itibaren birçok spor dalıyla ilgilendiğini kaydeden Arjantinli, “4 yaşından 12 yaşına kadar tam 8 yıl basketbol oynadım. Daha sonra birkaç yıl yüzmeye gittim. Futbol ve basketbolu aynı anda götürdüğüm anlar vardı. Babamdan da etkilenerek mesleğim futbol oldu” diyor.

Sarı-lacivertlilerin flaş transferi Diego Perotti, komple bir sporcu. 4 yaşından itibaren birçok spor dalıyla ilgilendiğini kaydeden Arjantinli, “4 yaşından 12 yaşına kadar tam 8 yıl basketbol oynadım. Daha sonra birkaç yıl yüzmeye gittim. Futbol ve basketbolu aynı anda götürdüğüm anlar vardı. Babamdan da etkilenerek mesleğim futbol oldu” diyor.

6 İdolünün Juan Roman Riquelme olduğunu söyleyen Perotti, maçlardan sonra hemen uyuyamadığını, hemen videodan kendini tekrar izlediğini söyledi. Arjantinli yıldızın, önümüzdeki haftalarda daha fazla süre alması bekleniyor...

İdolünün Juan Roman Riquelme olduğunu söyleyen Perotti, maçlardan sonra hemen uyuyamadığını, hemen videodan kendini tekrar izlediğini söyledi. Arjantinli yıldızın, önümüzdeki haftalarda daha fazla süre alması bekleniyor...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya