SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Doğukan Sinik: En önemli hedeflerimden birine başlamış oldum!

FUTBOL | 20.07.2022 21:25

Hull City formasıyla kariyerine devam edecek olan Doğukan Sinik, hedeflerine ve eski takımı Fraport TAV Antalyaspor’a dair değerlendirmeler yaptı.

Doğukan Sinik: En önemli hedeflerimden birine başlamış oldum!

Fraport TAV Antalyaspor’dan Hull City’e transfer olan Doğukan Sinik; eski kulübü, yeni takımı ve ligi ile Nuri Şahin hakkında açıklamalarda bulundu.

“EN ÖNEMLİ HEDEFLERİMDEN BİRİNE BAŞLAMIŞ OLDUM”

DHA’ya konuşan Doğukan Sinik, “Her zaman böyle bir hayalim vardı. Hem Antalyalı olarak hem de Antalyaspor'u temsil etmek, kendi kariyerim için neler yapabileceğimi görmek Avrupa seviyesinde çok istediğim bir şeydi. Bunun için çok mutluyum. En önemli hedeflerimden birine de başlamış oldum. İnşallah da devamı gelecek." ifadelerini kullandı.

“KALBİM, GÖNLÜM HER ZAMAN ONLARLA OLACAK”

Antalyaspor için çok ümitli olduğunu belirten Sinik, “Nuri Şahin hocamız olsun; çok iyi bir ekibi var. Benim bu çıkışımda da kendisi çok büyük pay sahibi. Her şeyden önce çok sevdiğim bir ağabeyim. Her zaman başarıların ve güzel anıların onlarla olmasını istiyorum. Çok da başarılı olacaklarına, bu sezon çok daha güzel olacağına inanıyorum. Kalbim de gönlüm de her zaman onlarla olacak." sözlerini dile getirdi.

“NURİ ŞAHİN BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin'in kendisi için yayımladığı veda mesajına ilişkin ise 23 yaşındaki oyuncu, “Ben de açıkçası çok duygulandım, çok duygusal bir veda mesajı paylaştım. Her şeyden önce Nuri Şahin, bir ağabeyim. Benim için çok değerli. Onun veda mesajına çok duygulandım." şeklinde görüş bildirdi.

Hedeflerine adım adım gitmeyi sevdiğine vurgu yapan ve İngiltere Championship'in kalitesine de dikkat çeken genç hücumcu,  “Şu an Antalyaspor'dan Avrupa'ya gitmek istiyordum. Şimdi bu adımı başardım. Orada başarılı olmak ikinci adımım, sonra da diğer adımlara bakacağım. Futbolda her an her şey anlık değişebiliyor. Ben açıkçası kendi adıma çok büyük bir adım olduğunu düşünüyorum. Sonuç olarak İngiltere Championship, çok fırsatın olduğu bir lig. Kendi adıma çok doğru bir hareket ve tercih olduğunu düşünüyorum. Mantık olarak bir alt lig olarak değerlendiriyoruz, öyle de gözüküyor ama çoğu ülkenin de üstünde bir lig olduğu da kesin." dedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya