SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Domenec Torrent ve yardımcıları, Galatasaray’la imzaladı!

FUTBOL | 14.01.2022 19:40

Galatasaray’ın yeni teknik direktörü Domènec Torrent ve yardımcıları Jordi Guerrero ile Jordi Gris Vila, resmi sözleşmelere imzalarını attı.

Domenec Torrent ve yardımcıları, Galatasaray’la imzaladı!

Galatasaray’da Fatih Terim ve ekibiyle yolların ayrılmasının ardından göreve gelen Domenec Torrent ile yardımcıları, kendilerini sarı-kırmızılı kulübe bağlayan sözleşmeleri imzaladı.

Konuya ilişkin Galatasaray, şu açıklamayı yaptı:

Galatasaray’a hoş geldiniz.

Galatasaray Futbol A Takımı'nın yeni teknik direktörü Domènec Torrent ve yardımcıları Jordi Guerrero ile Jordi Gris Vila, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sözleşmelerini imzaladı.

İmza töreninin ardından konuşan Torrent, “Bu büyük toplumun parçası olmaktan memnunum ve çok mutluyum. Çok büyük bir takım Galatasaray, Türkiye’nin ilk ve tek 4 yıldızlı takımı. Aynı zamanda Avrupa’da şampiyonluk yaşayan tek takım ve ben bu takımla çok büyük şeyler başaracağıma inanıyorum. Herkes Galatasaray’ın taraftarlarını zaten tanıyor hem Türkiye’de hem dünyada. Ne kadar büyük bir şevkle takımlarını desteklediklerini da herkes biliyor ve takıma büyük fayda sağladıklarını düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya