SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emirhan İlkhan'ı keşfeden Bayraktar'dan açıklamalar...

FUTBOL | 13.01.2022 10:32

Beşiktaş'ın 17 yaşındaki yeni genç yıldız adayı Emirhan İlkhan'ı keşfeden Emrah Bayraktar, oyuncuyla ilgili açıklamalar yaptı.

Emirhan İlkhan'ı keşfeden Bayraktar'dan açıklamalar...

Beşiktaş’ta son günlerde ortaya koyduğu performansla tüm Türkiye tarafından konuşulmaya başlanan 17 yaşındaki Emirhan İlkhan’ı keşfeden Emrah Bayraktar, önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Bayraktar’ın açıklamaları:

"Dikine oynayabilen, rakip eksilten, dribbling özelliği olan, etkili şut çıkaran bir oyuncu. Ofansif anlamda tüm bileşenleri bir araya getiriyor. Emirhan, kendine güvenen bir oyuncu. Çok zorlu yollardan buralara geldi ve çok önemli bir kariyer onu bekliyor."

"Emirhan'ı ilk olarak Yenibosna'da futbol okulu seçmelerinde keşfettik. Yaşına göre kilosu vardı ama yeteneği her şeyin önündeydi. Altyapı takımlarını biz sık sık yurt dışına çıkarırdık ve Emirhan ilk kupasını U12 takımındayken Katar'da almıştı."

"Ersin'i biz 15 bin TL'ye Bayrampaşa'dan transfer ettik. Şimdi milyonlarca lira konuşuluyor. Bugün Beşiktaş'ın 3 kalecisi de altyapının oyuncusu. Alttan gelecek daha çok özel oyuncular var; Emirhan Delibaş, Koray Yağcı, Semih Kılıçsoy, Demir Ege Tıknaz, Berkay Vardar gibi. Kartal Kayra, hepsinin önünde ve Ümraniye'de tecrübe kazandı. Bu çocuklar da potansiyellerini gösterecek isimler." (Sabah)

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya