SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Belözoğlu’ndan küfür tepkisi!

FUTBOL | 13.03.2023 11:25

Emre Belözoğlu, Beşiktaş maçında edilen küfürlere tepkisini de dile getirdiği açıklamalarda bulundu.

Emre Belözoğlu’ndan küfür tepkisi!

Spor Toto Süper Lig'in 25. hafta mücadelesinde sahasında Beşiktaş'a 2-0 mağlup olan Medipol Başakşehir'in teknik direktörü Emre Belözoğlu, kendisine yönelik küfürlü tezahüratlarda bulunan siyah-beyazlı taraftara tepki göstererek şöyle konuştu:

“ŞEREF İSTİYORLARSA BİZDE FAZLASIYLA VAR”

"Kızlarım vardı, ne yazık ki eşim kızlarımı getirdi bu maça. Çocuklarım ne yazık ki 35-40 dakika bana edilen küfürleri dinlediler. 8 yaşında ve 5 yaşında kızlarım var. Beşiktaş taraftarı özünde benim de tanıdığım çok dostum arkadaşım var, bu değerlere sahip. Hele hele daha 1 ay önce ülkenin yüz yıllar sonra yaşadığı en büyük felakatin akabinde 35-40 dakika Emre Belözoğlu'na küfür ediyorsa o nasip işidir, haysiyet de nasip işidir. İnsanlık da nasip işidir. Ne insanlıktan ne de haysiyetten nasibini aldığını düşünmüyorum. Ondan dolayı hanımdan kızlarımı götürmesini istedim. Bir tane annem var, babamdan başka kimsenin elini tutmamış, eşim var benden önce kimsenin elini tutmamış. Şeref istiyorlarsa bizde fazlasıyla var. Çok gündeme getiriyorlar ya. Önce dönüp kendilerine baksınlar. Ben bundan fazlasıyla nasiplendiğimi düşünüyorum. Anneme rahatça küfür eden herkes evlerine gittiklerinde de annelerinin ellerinden öpmesini istiyorum, benim adıma. Çünkü anneler en değerli varlıktır."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya