SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Emre Bol: Sörloth’tan para gelmezse yönetim yerinde kalamaz!

FUTBOL | 15.09.2020 18:58

Asist Analiz ekranlarının sevilen programlarından İkili Mücadele’de konuşan yorumcumuz Emre Bol, Alexander Sörloth transferine yönelik flaş bir gelişmeyi izleyicilere aktardı.

Emre Bol: Sörloth’tan para gelmezse yönetim yerinde kalamaz!

Asist Analiz’de gündem belirlenmeye devam ediyor. Her salı saat 18.00’de başlayan İkili Mücadele programında konuşan yorumcularımız Emre Bol ve Evren Turhan, bir bilinmeyen gelişmeyi daha izleyicilere aktardı. Neslihan Ablay’ın moderatörlüğünde gerçekleşen programda, Trabzonspor’un yılan hikayesine dönen Alexander Sörloth konusu konuşuldu.

Yepyeni bir bilgiyle Sörloth dosyasını açan tecrübeli gazeteci Bol, son gelişen olayları anlattı. Aldığı bilgiyi canlı yayında açıklayan Bol, “Böyle bir şey olursa Trabzon’da yer yerinden oynar bu söylediklerim doğruysa. Bunlar bir iddia. Sörloth biliyorsunuz Crystal Palace’ın bir futbolcusu. Sörloth’u transfer etmek isteyen Premier Lig kulüpleri, Trabzonspor’u aradan çıkarmak istiyorlar. Trabzonspor’un 5 kuruş para kazanamama ihtimali var.” dedi.

Sörloth’un Trabzon’a gelmemesinin veya antrenmanlara çıkmaması gibi haberlerin esasında medyanın bir operasyonu olduğunu belirten Bol, “Trabzonspor yönetimi ne yapacağını şaşırmış durumda. 6 milyon Euro opsiyon vardı; hala kullanılmamış. Bu saatten sonra opsiyonu kullanmadan; Trabzonspor’a para verdirmeden ben bu oyuncuyu nasıl satarım diye Crystal Palece hesaplara başladı. Trabzon bu işten para kazanamazsa; yönetim yerinde kalamaz. Bu detay çok önemli; 6 milyon detayı var ama kullanmadın.” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya