SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Erzurumspor Başkanı'ndan Yılmaz Vural açıklaması...

FUTBOL | 29.03.2021 14:35

Erzurumspor Başkanı Düzgün, yeni teknik direktörü işaret etti. Düzgün, "Yılmaz Vural ile görüşüyoruz. Büyük ihtimalle sonuçlanır" dedi.

Erzurumspor Başkanı'ndan Yılmaz Vural açıklaması...

Sürpriz bir şekilde Erzurumspor’dan ayrılan İsmail Kartal, gerekçe olarak “Yorgunluk ve enerji düşüklüğü” demişti. Bunun üzerine Erzurumspor da yeni teknik direktör arayışlarına koyuldu.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Ömer Düzgün, yeni teknik direktör görüşmelerine ilişkin, "Yılmaz Vural ile görüşüyoruz. Bugün büyük ihtimalle sonuçlanır." dedi.

Mesut Bakkal'dan sonra teknik direktör İsmail Kartal ile anlaştıklarını ve Kartal'ın 5 gün takımı çalıştırdığını anımsattı.

Düzgün, bu gelişmenin ardından yeni teknik direktör görüşmelerinin olduğunu anlatarak, "Doğrudur, Yılmaz Vural ile görüşüyoruz. Bugün büyük ihtimalle sonuçlanır. Gidenin arkasından değil önümüze bakacağız. Nasip bunda da vardır bir hayır diyeceğiz." ifadelerini kullandı.

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya