SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Altaylı'dan Yiğit Şardan'a şok çıkış...

FUTBOL | 14.06.2021 09:01

Gazeteci Fatih Altaylı, Galatasaray başkan adaylarından Yiğit Şardan için ilginç bir yorumda bulundu.

Fatih Altaylı'dan Yiğit Şardan'a şok çıkış...

Galatasaray’da 19 Haziran yaklaştıkça seçim atmosferine girilmeye başlandı. Tüm gözler cumartesi günü Galatasaray Lisesi’ne çevrilecek. Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda yapılacak olan başkanlık seçimi camiayı yakından ilgilendiriyor.

Metin Öztürk, Burak Elmas, Yiğit Şardan, Eşref Hamamcıoğlu ve İbrahim Özdemir başkanlık için kıyasıya bir yarış verecek. Dün Şardan dışında dört başkan adayı da açık oturumda bir araya gelerek Galatasaray’ın problemlerini konuşurken, projelerinden de bahsettiler.

Öte yandan başkan adaylarından Yiğit Şardan ile ilgili Fatih Altaylı’dan flaş bir yorum geldi. Altaylı, Instagram hesabından yaptığı Galatasaray bayraklı paylaşımın altına bir takipçi “Yiğit Şardan’a çok acımasız eleştiriler yapıyorsun adamın kendisini ifade etmesine izin verseydin öncelikli olarak” yorumuna Altaylı şöyle yanıt verdi “50 yıllık arkadaşımı bana savunmak size mi kaldı. Çok severim. En yakın arkadaşım yönetiminde ama 100 bin dolar alacağı için kulübü mahkemeye vermeyecekti” dedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya