SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim, hastaneye kaldırıldı!

FUTBOL | 07.12.2021 19:23

Galatasaray; teknik direktörü Fatih Terim’in, mide bağırsak sistemi ile ilgili yaşadığı sorun nedeniyle hastaneye sevk edildiğini ve kontrol altına alındığını duyurdu.

Fatih Terim, hastaneye kaldırıldı!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, mide bağırsak sisteminde yaşadığı rahatsızlık nedeniyle hastaneye sevk edildi ve kontrol altına alındı.

Sarı-kırmızılı kulüp, 68 yaşındaki teknik adamın sağlık durumuna ilişkin şu açıklamayı yaptı:

Teknik Direktörümüz Fatih Terim'in sağlık durumu hakkında

Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim, son üç gündür mide bağırsak sistemi ile ilgili yaşadığı sorun nedeniyle dün akşamüstü hastaneye sevk edildi.

Sponsor hastanelerimizden Liv Hospital’ın Vadi İstanbul şubesinde son 24 saat içinde çeşitli kontroller ve testler uygulanan teknik direktörümüz, bugün doktorlardan aldığı iki saatlik özel izinle takımın başında antrenmana çıktı.

Antrenmanın ardından tekrar hastanede müşahede altına alınan ve durumu hassasiyetle takip edilen Fatih Terim hakkında verilecek tıbbi karar, sağlık durumunda yaşanacak ilerlemeye bağlı olarak netlik kazanacak.

Sağlık durumu gelişmeler oldukça kamuoyuyla paylaşılacak olan teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim’e geçmiş olsun diyor, kendisinin en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde görevinin başında olmasını diliyoruz.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya