SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Fatih Terim'in Feghouli ve Marcao sevinci...

FUTBOL | 01.11.2021 09:42

Fatih Terim, Gaziantep FK maçınına ardından açıklamalarda bulundu. Terim, Marcao ve Feghouli hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Fatih Terim'in Feghouli ve Marcao sevinci...

Galatasaray, Süper Lig’in 11. haftasında Gaziantep FK’yı 2-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından teknik direktör Fatih Terim, açıklamalarda bulundu. Terim, Marcao ve Feghouli hakkında önemli açıklamalar yaptı.

İşte Terim’in açıklamaları:

“Biz 8 maç Marcao'suz oynadık. Ağzımızı açmadık. Kulüp olarak itiraz bile etmedik. Gerek oyun kurmada, gerek birebir mücadelelerde ve defans liderliğinde ne denli önemli olduğu ortada. İnşallah bir daha böyle işler görmeyiz."

“FEGHOULI’YE İHTİYACIMIZ VAR”

"Neden oynadığı, neden oynamadığı çok açık. Feghouli bizim için önemli bir oyuncu. Onun iyi dönüşüne sevindim. Herkese ihtiyacımız var. Takımımdan genel olarak memnunum ama daha kaliteli set oyununa ihtiyacımız var."

“FEDARKARLIK YAPACAK!”

"Bartuğ ve ailesini kendi ailemiz gibi görüyoruz. Her zaman da öyle gördük. Sayın Başkanımız onlarla konuştu. Çocuğumuz diye biliyoruz ama bizim çocuğumuz demek onları ikinci plana atacağız manasında değil. Birçok şart öne sürübebilir, biz buna alıştık. İstikbalidir, isteğidir... Ancak ısrarla bir şeyin üstünde durmak istiyoruz. Diğerleri hepsi hal olur. Herkes Galatasaray’da oynamak isteyecek. Bunun için de gerekli fedakarlığı yapacak. Hepimiz yaptık. Herkes de yapacak. Onları kendi evlamız gibi görüyoruz. Onlar da Galatasaray'ı kendi aileleri gibi görmelidir."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya