SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'de zorunlu ayrılıklar kapıda...

FUTBOL | 22.07.2021 13:12

Kadrosunda 31 futbolcusu bulunan Fenerbahçe, TFF'nin belirlediği kriterlere göre lig kadrosuna bu isimlerden 27'sini yazabilecek. Kanarya'da topun ağzındaki 4 isim belli oldu.

Fenerbahçe'de zorunlu ayrılıklar kapıda...

Kadrosunda 31 futbolcusu bulunan Fenerbahçe, TFF'nin belirlediği kriterlere göre lig kadrosuna bu isimlerden 27'sini yazabilecek. Sarı-lacivertliler'de topun ağzındaki 4 isim belli oldu.

Fenerbahçe'de henüz beklenen takviyeler gelmezken, Samandıra'da antrenman yapan oyuncu topluluğunun kalabalığı dikkat çekiyor. Sarı-Lacivertlilerde şu an A takım içinde bulunan tam 31 futbolcu var.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun belirlediği kriterlere göre, lig kadrosuna bu isimlerin sadece 27'si yazılabilecek. Hiç transfer yapılmasa bile en az 2'si yabancı olmak üzere toplam 4 futbolcu ile yolların ayrılması zorunluluğu var.

Bu noktada Nabil Dirar, kadronun dışında kalması en güçlü isim olarak görülüyor. Bununla birlikte Mathias Zanka, hem yabancı olması hem de stoperde fazlalık bulunması nedeniyle bir diğer favori... Ademi ve Thiam, Fenerbahçe ile yollarını ayırması beklenen diğer isimler... (Sabah / Volkan Demir)

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya