SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray Yüksek İstişare Komitesi, ilk toplantısını yaptı!

FUTBOL | 13.10.2021 19:36

Sarı-kırmızılı kulüpte Yüksek İstişare Komitesi’nin ilk toplantısı bugün gerçekleştirildi.

Galatasaray Yüksek İstişare Komitesi, ilk toplantısını yaptı!

Galatasaray’da Yüksek İstişare Komitesi’nin ilk toplantısı yapıldı. Toplantıda mevcut başkan ve yönetim kurulunun yanı sıra, önceki başkanlar ve ikinci başkanlar ile divan kurulu başkanları da yer aldı.

Sarı-kırmızılı kulüp, tüm bu bilgilerin verildiği açıklamasında konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“Galatasaray Spor Kulübü İstişare Komitesinin ilk toplantısında kulübümüzde görev yapmış önceki başkanlar, ikinci başkanlar ve divan kurulu başkanları bir araya geldi.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu'nda gerçekleşen toplantıda Başkanımız Burak Elmas, İkinci Başkanımız Polat Bengiserp, Divan Kurulu Başkanımız Aykutalp Derkan'ın yanı sıra eski başkanlarımızdan Faruk Süren, Mehmet Cansun, Dursun Özbek, ikinci başkan ve başkan yardımcılarımızdan Ergun Gürsoy, Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak, Fatih Altaylı, Cengiz Özyalçın, Işın Çelebi, Ahmet Şenkal, Hamdi Yasaman, Doğan Hasol ve Mehmet Helvacı ile birlikte eski divan kurulu başkanlarımızdan Semih Haznedaroğlu, İrfan Aktar ve Eşref Hamamcıoğlu yer aldı.

Galatasaray'daki birikimi ve birliği yansıtan ve çok güçlü anlam içeren bu buluşmada; Galatasaray Spor Kulübü eski başkanları, yardımcıları ve divan kurulu eski başkanları; geçmişten bugüne değerlendirmelerde bulundular.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya