SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaraylı yönetici Can Natan, Selahattin Baki’ye tepki gösterdi!

FUTBOL | 24.10.2023 14:25

Sarı-kırmızılı kulübün yönetim kurulu üyesi Can Natan, Fenerbahçeli yönetici Selahattin Baki’yi eleştirdi ve tepkisini dile getirdi.

Galatasaraylı yönetici Can Natan, Selahattin Baki’ye tepki gösterdi!

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Can Natan, Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur'a yönelik sözleri nedeniyle Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki'ye sert tepki gösterdi.

Can Natan, yaptığı açıklamada, Selahattin Baki'nin Hatayspor maçının ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamaya değinerek, "Rakip yönetici üslubuyla yine şaşırtmadı. Sportif AŞ başkan vekilimize alzheimer diyerek kalitesini gösteren kişiye hak ettiği seviyede cevap vermek yerine bu seferlik yardımcı olup hafızasını tazeleyelim." dedi.

"Öncelikle açsın kulüplerinin eski başkan vekili olan federasyon başkanını bir bulsun. Bununla yetinmesin, 'Ben Fenerbahçe'yi kurtarmak için buradayım.' diyen federasyon başkanını bulsun." ifadelerini kullanan Can Natan, şunları kaydetti:

"Sonra oturup gerçekten konsantre olarak Erden Timur'un açıklamalarını bir daha dinlesin. Ya da yanındakiler kendisine yazılı versinler. Çünkü sanırım bir algılama sorunu ile karşı karşıyayız. Erden Timur 'Hiçbir medya yöneticisini aramadım.' dedi. Çünkü 'Medya yöneticileri eliyle medya çalışanlarına baskı yapıyorlar. Bizim bunu çözmemiz lazım.' dedi. Bunu bile medya yöneticisi olmayan bir program sunucusunu aramış şeklinde çarpıtıp, algı yaratmaya çalışıyorlar.

Genç bir kadını dahi hedef gösterecek kadar gözünü hırs bürümüş bu zihniyet yarın öbür gün 'Ne yaptıysam Fenerbahçe için yaptım.' derse sakın şaşırmayın, nitekim başarı için her şey mübah zihniyeti hamurlarında var. İnsanın kelamı, aklının terazisidir. Peki biz kelamı böyle vasat bir akılla neyi konuşup, neyi tartışacağız? Teraziye bile hile katmaya çalışan bu zekâ yoksunu zihniyet ile Türk futbolunu nereye taşıyacağız?"

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya