SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Gençlerbirliği yönetimi Anıtkabir'i ziyaret etti

FUTBOL | 10.10.2022 19:02

G.Birliği Başkanı Niyazi Akdaş, yönetim kurulu üyeleri, denetleme, disiplin ve divan kurulu üyeleri, A takım ve altyapıdaki teknik ekip ve futbolcular, Anıtkabir'i ziyaret etti.

Gençlerbirliği yönetimi Anıtkabir'i ziyaret etti

Anıtkabir meydanından yürüyerek üzerinde “Gençlerbirliği Spor Kulübü” yazılı kırmızı-beyaz karanfillerden oluşan çelengi, mozoleye koyan başkan Niyazi Akdaş ve yönetim kurulu üyeleri saygı duruşunda bulundu. Anıtkabir merdivenlerinde toplu olarak hatıra fotoğrafı çektiren Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Misak-ı Milli Kulesi’ne geçti.

Burada Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalayan Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş şu ifadeleri kullandı: "Aziz Atatürk: Cumhuriyetimizle yaşıt olan Gençlerbirliği Spor Kulübü'nün başkanı, yönetim kurulu, divan kurulu, kulüp çalışanları, sporcuları ve taraftarları olarak gurur ve heyecanla huzurunuzdayız. Sizin de buyurduğunuz üzere, "Türk gençliğinin spor bakımından da milli heyecan içinde, itina ile yetiştirilmesi önemlidir" sözünüzden hareketle Gençlerbirliği ailesi olarak 100 yıldır Türk sporuna zeki, çevik, ahlaklı genç yetenekler yetiştirmeye çalışmaktayız. Bu uğurda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Atam... Aramızdan ayrılalı 84 yıl geçmesine rağmen kalbimizdesin. Günümüzde size olan sevgi, saygı ve özlemin artarak büyüdüğümü gözlemliyoruz. Gösterdiğiniz yoldan ayrılmayacağımızı, kulüp olarak ilkelerinizin takipçisi olacağımıza söz veriyoruz. O nedenle sen rahat uyu Atam, kurduğun ve gençlere emanet ettiğin Cumhuriyet ilelebet yaşayacaktır. Aziz Atam... manevi varlığınız önünde saygı ve minnet ile eğiliyoruz."
 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya