SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Giresunspor'da başkan Karaahmet, Keleş'e güveniyor

FUTBOL | 16.12.2021 12:51

Süper Lig ekiplerinden GZT Giresunspor'da kulüp başkanı Hakan Karaahmet, teknik direktör Hakan Keleş'e güveninin tam olduğunu belirtti.

Giresunspor'da başkan Karaahmet, Keleş'e güveniyor

Süper Lig ekiplerinden GZT Giresunspor'da kulüp başkanı Hakan Karaahmet, teknik direktör Hakan Keleş'e güveninin tam olduğunu belirtti.

Karaahmet, Süper Lig'e yeni gelmiş bir takım olarak ve bazı aksilikler yaşayarak sezon başı puanlar kaybettiklerini söyledi.

Zor dönemlerden geçtiklerini ifade eden Karaahmet, ilerleyen süreçte toparlanarak iyi bir çıkış yakaladıklarını aktardı.

Karaahmet, teknik direktör değişikliğine gitmemeleri konusuna değinerek, şöyle devam etti:

"Bizim tek farklılığımız, spor kamuoyunda 'takdir ediliyor' denilince ben tebessüm ediyorum çünkü hocanız görevini yapıyorsa, çalışıyorsa, sorunları çözmek için daha fazla gayret gösteriyorsa teknik direktörü değiştirme eğilimini anlamakta zorluk çekiyorum. Doğru bir teknik direktöre karar veriyorsunuz, o şirketin başına CEO olarak teknik direktörü atıyorsunuz sonra ondan yolda vazgeçiyorsunuz. Vazgeçmeniz için geçerli sebepler olabilir, yetersizlikler olabilir, bu veriler doğruysa evet bu kararı verebilirsiniz, değilse sürekli teknik direktör değiştirmek, saha sonuçlarıyla teknik direktör değiştirmek bana göre çok doğru değil."

Teknik direktör Hakan Keleş için "Benim teknik direktörümün arkasında durmam gerekiyordu. Hem bu camiada geleceğin çok önemli hem de genç teknik direktörlerden bir tanesi." ifadelerini kullanan Karaahmet, "Bizi geçen sezon büyük bir başarıya taşımıştı, bu sezon da bu başarının tekrar edileceğinden emindim, çok şükür bizi yanıltmadı, inşallah daha iyi başarılarını göreceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya