SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Göksel Gümüşdağ ve Ahmet Ağaoğlu’ndan ilk açıklamalar…

FUTBOL | 05.01.2022 21:04

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Edin Visca’nın transfer görüşmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

1 Trabzonspor, Medipol Başakşehir formasıyla uzun süredir Spor Toto Süper Lig’in en etkili oyuncularından biri olan Edin Visca’yı kadrosuna kattı. Bordo-mavililer, Visca ile 3.5 yıllık anlaşmaya vardı ve transferi Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklama ile duyurdu.

Trabzonspor, Medipol Başakşehir formasıyla uzun süredir Spor Toto Süper Lig’in en etkili oyuncularından biri olan Edin Visca’yı kadrosuna kattı. Bordo-mavililer, Visca ile 3.5 yıllık anlaşmaya vardı ve transferi Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklama ile duyurdu.

2 Bosna Hersekli yıldızın maliyetini de açıklayan Trabzonspor; oyuncuya bu sezon için 750 bin Euro değerinde maaş ödemesi yapılacağını duyurdu. 31 yaşındaki futbolcu, kontratının kalan her 3 yılında da bordo-mavili kulüpten 1.5 milyon Euro garanti ücret alacak.

Bosna Hersekli yıldızın maliyetini de açıklayan Trabzonspor; oyuncuya bu sezon için 750 bin Euro değerinde maaş ödemesi yapılacağını duyurdu. 31 yaşındaki futbolcu, kontratının kalan her 3 yılında da bordo-mavili kulüpten 1.5 milyon Euro garanti ücret alacak.

3 Transfer görüşmesinin ardından ise Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, “Buraya çok şey verdi. Bu kulübün adeta sembollerinden biri; ona bu kulübe yaşattığı, verdiği tüm emekler için sonsuz teşekkür ediyorum. Allah razı olsun, Başakşehir’de 11 yıl bu formayı onurla taşıdı. Şimdi inanıyorum ki gideceği camiaya da çok büyük katkılar sağlayacaktır, kat kat başarılar nasip olacaktır.” ifadeleriyle Edin Visca’ya teşekkür etti.

Transfer görüşmesinin ardından ise Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, “Buraya çok şey verdi. Bu kulübün adeta sembollerinden biri; ona bu kulübe yaşattığı, verdiği tüm emekler için sonsuz teşekkür ediyorum. Allah razı olsun, Başakşehir’de 11 yıl bu formayı onurla taşıdı. Şimdi inanıyorum ki gideceği camiaya da çok büyük katkılar sağlayacaktır, kat kat başarılar nasip olacaktır.” ifadeleriyle Edin Visca’ya teşekkür etti.

4 Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, “Yaklaşık 2 aylık bir süreçti. Bu transferde bize her türlü kolaylığı sağlayan değerli başkanımız Göksel Gümüşdağ Beyefendiye çok teşekkür etmek istiyorum. Bu 3.5 yıllık süreç içerisinde en zorlandığım, en uzun süren transferlerden birisiydi. Visca ile de anlaştığımızı tahmin ediyorum. Ücret anlamında çok büyük kolaylık sağladığını ifade etmek istiyorum ve kendisine de teşekkür ediyorum.” diyerek Visca’nın transferine dair ilk açıklamalarını yaptı.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, “Yaklaşık 2 aylık bir süreçti. Bu transferde bize her türlü kolaylığı sağlayan değerli başkanımız Göksel Gümüşdağ Beyefendiye çok teşekkür etmek istiyorum. Bu 3.5 yıllık süreç içerisinde en zorlandığım, en uzun süren transferlerden birisiydi. Visca ile de anlaştığımızı tahmin ediyorum. Ücret anlamında çok büyük kolaylık sağladığını ifade etmek istiyorum ve kendisine de teşekkür ediyorum.” diyerek Visca’nın transferine dair ilk açıklamalarını yaptı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya