SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Hamzaoğlu: İyi bir başlangıç yapmak istiyoruz

FUTBOL | 05.01.2022 15:37

Hafta sonu ligde Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek olan Çaykur Rizespor’da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu açıklamalarda bulundu.

Hamzaoğlu: İyi bir başlangıç yapmak istiyoruz

Hafta sonu Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek olan Çaykur Rizespor’da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu açıklamalarda bulundu. İkinci yarıya iyi başlamak istediklerini belirten Hamzaoğlu, Beşiktaş karşısında iyi bir başlangıç yapacaklarını ifade etti.

İşte Hamza Hamzaoğlu’nun açıklamaları:

“Kendi saha ve seyircimiz önünde iyi bir takıma karşı iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bu, ikinci yarıya daha güvenli başlamamızı sağlayacak.”

“Bazı maçlarda hamle şansımız olamadı. Kötü bir durumda değiliz ama daha iyi olmak için çalışıyoruz. Buradaki yapıya uygun, verim alacağımız oyuncular üzerinde çalışıyoruz. Transferin son gününe kadar her şeye hazırlıklı çalışıyoruz. Bazı gelişmeler kaydettik. Bir hafta içerisinde bir iki hamlemiz olacak. Son güne kadar çalışmalar sürecek. Fırsatı bulunca gerekli takviyeleri yapacağız.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya