SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İsmail Kartal, Serkan Kırıntılı'yı affetti!

FUTBOL | 15.09.2020 23:16

Konyaspor’un yeni teknik direktörü İsmail Kartal önemli bir karar aldı. Tecrübeli teknik adam takımdan ayrılması beklenen futbolcuyu affetme kararı aldı.

İsmail Kartal, Serkan Kırıntılı'yı affetti!

Konyaspor Teknik Direktörü İsmail Kartal, takımdan ayrılması beklenen tecrübeli kaleci Serkan Kırıntılı ile bir görüşme gerçekleştirdi. 59 yaşındaki teknik adam yaptığı görüşme sonucunda Serkan Kırıntılı’yı affetme kararı aldı. 35 yaşındaki kalecinin takımla birlikte çalışmalara başladığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.  

KONYASPOR İLE 1 YIL DAHA SÖZLEŞMESİ VAR 

Geçtiğimiz sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılma noktasına gelen Serkan Kırıntılı, İsmail Kartal’ın kararıyla takımda kalacak. Teknik direktör İsmail Kartal tarafından affedilen tecrübeli kalecinin, Konyaspor ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.  

SERKAN GERİDE BIRAKTIĞIMIZ SEZON 30 GOL YEDİ 

2019-20 sezonunda 26 maçta Konyaspor kalesini koruyan Serkan Kırıntılı 8 mücadeleyi gol yemeden tamamladı. 35 yaşındaki kaleci çıktığı 26 maçta kalesinde ise 30 gol gördü.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya