SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İsmail Kartal: Sol beke transfer yapacağız!

FUTBOL | 22.01.2022 22:43

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Demir Grup Sivasspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

1 2021/2022 Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu’nun 23’üncü haftasında Demir Grup Sivasspor’a konuk olan Fenerbahçe, ilk yarısında etkili bir oyun ortaya koyduğu fakat ikinci devresinde rakibinin ataklarına karşı koyamadığı 90 dakikada 1-1’lik skorla ve 1 puanla yetinmek durumunda kaldı.

2021/2022 Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu’nun 23’üncü haftasında Demir Grup Sivasspor’a konuk olan Fenerbahçe, ilk yarısında etkili bir oyun ortaya koyduğu fakat ikinci devresinde rakibinin ataklarına karşı koyamadığı 90 dakikada 1-1’lik skorla ve 1 puanla yetinmek durumunda kaldı.

2 Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, "Maça çok iyi başladık. Çok iyi hazırlanmıştık. Buraya kazanmak için gelmiştik. Fenerbahçe her zaman kendi oyununu rakibe kabul ettirmeye çalışır ve kazanmak için sahada işini yapar. İlk yarı öne geçtik. 2-3 tane çok önemli pozisyonumuz vardı, bunları değerlendiremedik.” ifadelerini kullandı.

Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, "Maça çok iyi başladık. Çok iyi hazırlanmıştık. Buraya kazanmak için gelmiştik. Fenerbahçe her zaman kendi oyununu rakibe kabul ettirmeye çalışır ve kazanmak için sahada işini yapar. İlk yarı öne geçtik. 2-3 tane çok önemli pozisyonumuz vardı, bunları değerlendiremedik.” ifadelerini kullandı.

3 Maçta yaşanan sakatlıkların oyun planını etkilediğini söyleyen Kartal, takımının ilk devredeki oyununa dikkat çekti ve “Benim istediğim Fenerbahçe ilk yarıdaki. Bu oyunu geliştirerek yol kat etmek gerekiyor. Bu soğuk havada her iki takım da çok iyi mücadele etti. Sivasspor'a da başarılar diliyorum." dedi.

Maçta yaşanan sakatlıkların oyun planını etkilediğini söyleyen Kartal, takımının ilk devredeki oyununa dikkat çekti ve “Benim istediğim Fenerbahçe ilk yarıdaki. Bu oyunu geliştirerek yol kat etmek gerekiyor. Bu soğuk havada her iki takım da çok iyi mücadele etti. Sivasspor'a da başarılar diliyorum." dedi.

4 Filip Novak’ın sakatlığının ciddi gözüktüğüne de aktaran ve transfere değinen deneyimli teknik adam, "Bu takımın birazcık geliştiğini görürseniz, 3 kulvarda da gidileceğini tahmin edebilirsiniz. Bazen elinizden gelen bir şey olmuyor. Sakatlık, ceza, hastalık oluyor. Başkanım ve yöneticilerimizle görüşüp neler yapabiliriz, onların kararını vereceğiz. Novak'ın sakatlığı ciddi görünüyor. Başkanımızla görüşüp o bölgeye bir transfer yapacağız. Belki de olmayacak ama bakalım, bilemiyorum." şeklinde konuştu.

Filip Novak’ın sakatlığının ciddi gözüktüğüne de aktaran ve transfere değinen deneyimli teknik adam, "Bu takımın birazcık geliştiğini görürseniz, 3 kulvarda da gidileceğini tahmin edebilirsiniz. Bazen elinizden gelen bir şey olmuyor. Sakatlık, ceza, hastalık oluyor. Başkanım ve yöneticilerimizle görüşüp neler yapabiliriz, onların kararını vereceğiz. Novak'ın sakatlığı ciddi görünüyor. Başkanımızla görüşüp o bölgeye bir transfer yapacağız. Belki de olmayacak ama bakalım, bilemiyorum." şeklinde konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya